Meil Liis'iga on üks suur armastus ja hobi ning see on tennis, läbi mille me ka kunagi tenniseväljakutel tutvusime. Samaägedad kui on pildid ja Liisi juuksevärv, siis seda on ta minu arust ka naisena, kes pea alati naerab ning läheb naljaga kaasa ning Liisiga võib rõõmsalt keset tenniseturniiri mängu ka nalja visata ilma, et ta sind tahaks koos karvadega ära süüa ja mõeldes, et mäng käib ainult mõisa peale (mõned on sellised). Mulle sellised lõbusad inimesed meeldivad ja on täitsa minu masti :).

Eelmine aasta võitis Liis ühe tennisehooaja turniiri mille auhinnaks oli minu fotosessioon. Tookord ta kahjuks tulla ei saanud, kuid nüüd ta mu kaamera ette sattus, koos oma kalli hobusega kel nimeks Chocolate ja kes nende pere puhul on ka nagu pereliige.

Chocolate on 12 aastane hannoveri tõugu ruun kel on ka hüüdnimi Mõmmik. Ja muide tal on ka oma Instagrami konto: https://www.instagram.com/chocolate_thehorse/ Ma olen ka enne hobustega pildistanud, kuid nii rahulikku ja kannatlikku hobust ma veel näinud polnud. Lisaks kõigele ta vahepeal lihtsalt laseb ennast ette kummargile ja see tähendab, et ta tänab sind, mullegi mitu korda kummardas. Ja kui minu koer miskit tahab ja mulle käppa annab, siis Chocolate andis oma kabja ning palus ilmselt süüa.

Seega kui sul on mõni huvitav või isemoodi lemmikloom siis too aga lagedale ja teeme koos pilti. Ja muidugi kui sul satub olema neid hobuarmastajaid siis näita seda galeriid neile ka. Üks asi on see kui sind pildistatakse hobusega võistlustel aga emotsioonipildid mäestuseks oma loomaga on hoopis teine asi ja mõni selline pilt kodus seinale panna on väga ilus.