Tere, mina olen Kadri!

Fotograafia on minu elu, minu hobi, minu kirg ja minu armastus. Olen alati armastanud pildistamist ja piltidega kaasa käivaid mälestusi ja lugusid. Kui sain oma esimese Canon fotoaparaadi 9. klassi lõpetamisel oli see minu jaoks ühe unistuse täitumine. Kuhu läksin mina, seal oli alati ka fotoaparaat kaasas ja ega see nüüdki muutunud pole. Tollel ajal kui ma veel fotograaf polnud unistasin ise salamisi sellest, et oskaks ilusasti pildistada ning selleks teadmiseks oli vaja elada ära 30+ veel mitu aastat, et selleni päriselt jõuda, olles varem ärisuunaga maailmas pikalt ettevõtja olnud ning ka ülikooliharidust taga ajanud omades magistri kraadi rahvusvahelises ärijuhtimises turunduse ja suhtekorralduse suunal.

Kuidagi on läinud nii, et olen taas kirjutama hakanud ning seda oma piltide juurde. Minu pildid jutustavad alati loo mulle endale ning ma soovin, et need lood jõuaksid ka teieni, mis annab neile piltidele oma tähenduse. Olen varasemalt aastaid tagasi oma isikliku elu blogi kirjutanud ning ka toidu blogi teinud ning kuidagi loomulik on et nüüd kirjutan read ka oma piltide juurde, et anda edasi kuidagi seda tunnet mida need pildid minu jaoks annavad.

Mulle meeldib pildistamisel loomulik valgus, millega mängida ja mida jälgida. Suur osa minu piltidest ongi tehtud loomuliku valgusega ning tööaeg pildistamisel käib selle järgi. Hindan inimestes väga nende loomulikku ilu, mida piltidega püüda ja välja tuua, seega ongi inimesed minu piltidel rohkem naturaalsemad, hinnates inimest sellisena nagu ta on.

Olen ka fotograaf kes teeb oma klientidele ise ka soengud ja jumestuse (täitsa koolitatud), mis annavad mulle enne pildistamist naistega palju parema kontakti, eriti seda minu buduaaripildistamiste juures.

Kliendid minust

Kliendid minust

“Kadriga on väga mõnus ja lihtne pildistada!

Ma ei karda fotograafe, ma armastan neid. A kui Sul fotosessioonile minek põlve värisema võtab, siis vali kindlasti Kadri - väga soe, aval ja rõõmsameelne inimene. Kõik hirmud ja ebakindlus lendavad kuhugi teise dimensiooni ja kes teab, äkki fotosessi järel valminud pilte vaadates, need enam Sind kummitama ei tulegi 😊😊

Buduaarisessile minnes võin naisena öelda, et naisfotograafid on paremad ja Kadri teab täpselt, mida ta teeb! Naine tunneb naist.”