Kui suve kõige viimasel päeval, septembri lõpus, saab veel niimoodi pildistada siis see on siiras rõõm suvehooajale kriips peale tõmmata. See suvi on andnud mulle rekordarv suviseid buduaaripildistamisi ja see, mis ilm juunis oli, oli uskumatu, kui kõik õhtud sai õues looduses pildistada ning isegi ootamatult oli merevesi väga soe. Ma ei saaks tänulikum olla nii ilmale, kui ka kõigil neile naistele ja paaridele, kes minu juurde jõudsid. Koos saime luua sellist maagiat.


Unistused on täide viimiseks ja mitte laua alla lükkamiseks. Ma ise olen praegu nii täidetud oma Toscana unistuse täide viimisest, et hingeliselt lendan ja teistpidi on hingeliselt suur rõõm olla osa teiste inimeste unistuste täide viimisel, läbi pildistamiste, sest on neid, kelle jaoks on buduaarisessioon või pulmapildid või hoopis peresessioon unistuseks olnud. Nüüd vaatan oma järgmiste unistuste poole ja kui kord aastas saab mõne enda unistuse täide viia siis kannab elu palju paremini kätel, sest ka oma tassi täitmine on väga oluline. Kui enda jaoks asju ei tee siis see tee viib ikka vaikselt ja märkamatult kuristikku ning sealt välja ronimine võtab alati palju kauem aega, kui sinna sisse kukkumine. Enda jaoks peab ka rõõme ja naudinguid olema.


Ja ikka jätkuvalt, kuidas mulle meeldivad naised, kes julgevad olla nemad ise ja elada oma elu enda jaoks, nagu ka pildil olija. Naine, kes otsustab julgelt iseenda elu üle, kuidas ta elab ja mida ta teeb ning kelle keha kuulub talle iseendale, mitte kellelegi teisele, kes tuleb ütlema mida teha tohib ja ei tohi. Seega ela enda jaoks ja kui mõni fotosessioon on sinu unistuseks siis mine tea, järsku see unistus saab kunagi teoks minuga kohtudes. :) Ja ära mitte kunagi unusta ära kui IMELINE SINA OLED.


Nüüd aga hakkab aasta jõulupildistamiste tipphooaeg ning selles rütmis aasta lõpuni välja. Veel on mul nädalavahetuste aegu jõulupildistamisteks üksinda, perega või paarile pakkuda ning eks needki ajad on kohe kohe täis. Kes veel jõulukingiks tahab buduaarisessiooni teha novembri lõpuni, et pildid oleks ka jõuludeks valmis siis tuleks aeg kinni panna sest ka nädala sisesed ajad stuudiotes müüakse läbi.


Ja kui sa veel Aktiine Objektiiv bodcasti minuga kuulanud pole siis saad teha seda siit: https://podcast.ee/aktiivne-objektiiv/23-kadri-purje-buduaarifotograaf-kelle-kliendid-saavad-lummatud-omaenese-ilust-by-aktiivne-objektiiv/