Minu nunnumeter ületab küll kõik piirid selle imelise ema-tütre sessiooni puhul, mis on nagu muinasjutt ja näitan teile siis ka veidi rohkem. Video üleval ka minu FB lehel videode all: EMA-TÜTRE SESSIOON

Millal sina oma lapsega pilte tegid? Need pildid on küll sellised, et kui need oleks minust endast lapsega, siis laseks ma siit mitmed pildid suurtele lõuenditele, et kodu seinale panna.

Selline session on midagi õrna romantilist paadunud romantikutele ja need ema-lapse pildistamised on pea alati nii toredad. Ja kui veel pannakse selga ühes toonis riided, et tekib omavaheline harmoonia piltidel on tulemus alati parem. Mulle meeldivad pastelsed värvid ja alati ma soovitan heledasse stuudiosse pigem pastelseid toone selga panna kui tugevaid kärtsusi kontrastseid riideid aga eks klient valib ise enda maitse järgi riietuse. Parimad on õrnad naiselikud klieidid, mis istuvad ilusasti mitte liiga ümber ning jäävad stiilsesse pikkusesse põlveni või üle selle või hoopis maani. Vahest tullakse stuudiose pildistama väga mini kleitidega-seelikutega, siis see on midagi mida ma mittekunagi kellelgi ei soovita, eriti kui tegemist on ka isteasendis piltidega, kus esiteks kleit tõmbub nii üles ja kipub jalgevahe näha jääma ning teiseks eriti ümber kleidiga ka kõik kehavoldid jäävad pildile mängima. Teine asi mida ma soovitan enamasti vältida, eriti stuudiopiltide puhul, on lühikesed varrukadvõi varrukateta kelidid, sest olgem ausad suur osa naiste käed ei ole treenitud ning niipalju kui minu praktika ütleb, siis pärast ei olda rahul oma kätega piltidel ning ollakse kurvad vale riietuse valiku üle. Ilusaim jääb alati kolmveerand või täispika varrukaga riietus, mis muudab käe kuju ja vormi pildil ilusaks ning mida on kergem sättida.

See stuudio on küll nüüd küll juba jõulurüüs ja samailusaid jõulupilte saab seal ka juba teha nii, et kes veel mõtleb, siis tasub kiirustada kuna nädalavahetuste ajad on juba pea kõik seal läinud aga nädala sees on võimalusi lahedamalt.

Ma ei oska sõnadesse vahest panna millist naudingut mu töö mulle endale pakub, kui ma saan püüda selliseid õrnu hetki ja kui õnnelikuks mind mu töö teeb. Ohh naised otsige oma ilusaimad õrnad kleidi üles ja tüdrukutel ka ning tulge imelisi pilte tegema, sest need püütud hetked lastega on mälestus mis nende kasvamisest jääb alatiseks alles. Ja ma pole veel saanud seal buduaari pildistada ning ehk keegi tahab seal miskit ägedat ka teha 😉.