Mulle meeldib kui pildistamisel on aega kulgeda ja saab luua rohkem eriilmelisi pilte. Siin on üks paaritunnine tore sessioon, kus oli seda aega, et liikuda ühest kohast teise ning ka vahetada riideid, korjata üks kimp lilli loodusest ning saada võrratuid võtteid eri kohtades. Tegelikult hakkasime pildistama veidi enne päikeseloojangut siis päikeseloojangu ajal ja nagu viimastelt piltidelt näha siis lõpetamise kui täiskuu oli taevas. See sessioon on parim näide valgusest, kuidas see eri oludes muutub ning mida ta piltidega teeb. Rannas peale päikeseloojangut tehtud pildid tunduvad nagu oleks keset päeva pildistatud ja see päikeseloojangu järgne valgus on üks minu lemmikuid oma maheduse tõttu.

Aga mis mulle veel meeldib on see naine pildil oma olemuses. Mulle meeldib naise naturaalsus, kus tema näo, keha, kaela naturaalsus on nii nagu on. Naine ei pea olema plastiknukk ja paistma välja sama sile kui marmorplaat, vaid see ongi päris ilu. Ja selle oma iluga tulevad ka ilusad pildid, kus oled peal sina ise.

Kasutage suvel võimalust pildistada õues portree-, paari- või perepilte, sest need on hoopis teise tundega kui stuudios kinnistes ruumides tehtud pildid. Jõulupildi traditsioon võiks hoopis olla suvine perepildistamine looduses või kodus ja kui praeguseid arenguid vaadata siis ilmselt järgmine talv on kahtlane kas neid jõulupilte perega tehagi saab. :)