See on alati hästi suur usaldus, et mul lubatakse endast sensuaalseid pilte pildistada aga eriti eriline on see siis kui su kaamera ette usaldab tulla teine fotograaf ja sedakorda tuli Jake Farra oma imearmsa kaaslasega ja milliseid tundega päikeseloojangu pilte me saime...


Mehed tihti ei kipu kaamera ette aga kui nad tulevad siis on see suur rõõm. Minu jaoks mehel naisega pildile tulemine, isegi kui ta ise seda väga ei tahaks aga naise jaoks tuleb ikkagi, on oma naise toetamine, hoolimine ning armastuse välja näitamine. Sama ka lastega, et lastele jääb alatiseks mälestusena pilte koos isaga, mille väärtus ajas tohutult kasvab. Kuigi meeste jaoks ongi see pildistamine tegelikult kontrolli ära andmine kellegi võõra kätte, mida paljud ei talu ning sellepärast nad ka pildistama ei kipu. Teine teema on selles, et mehed ei räägi küll aga sisemiselt ka nemad põevad oma välimuse juures asju ja ma olen küll ja küll kuulnud kui mehed ütlevad mulle, et ma olen ebafotogeeniline aga oih üllatust, pildid tulevad ilusad ja täitsa kena paistab välja. Üks mees kunagi ütles, et ma ise ei tahakski aga ma tahan, et mu naine oleks õnnelik ja mu lapsed siis olen õnnelik ka mina ja kui pildistamine teeb mu naise õnnelikuks siis ma toetan seda. Naiste jaoks on pildistamine oluline, eriti perepildid ja nende jäädvustamine ajas ning ühtpidi on see naise tunnete jagamine ja kui mees seda mõistab ning naist selles toetab siis on suhtes juba pool võitu käes. Naise jaoks on asi "meie" "sina ja mina" mida koos jagada. Samas on mehi, kes seda ei mõistagi ning on kinni ainult oma minas ning siis ei maksa neid ka vägisi pildistama vedada ja tulebki nautida ise üksi või koos lastega pildistamisi, ilma, et peretülisi läbi elada ning suure skandaaliga ja halva tujuga pildistama tulla. Aga kui mehed mõistaks, et pildistamine on naise jaoks, kes seda tahavad, hingeline ning ka oluline asi.


Aga sellised paari buduaaripildid on jälle midagi teismoodi erilist ning enda magamistuppa ilus pilt voodi kohale kahest ühte sulavast hingest on ka endal hea vaadata ning tekitab paaris taas omavahel mõnusat sünergiat.

Praegused õhtud on pildistmiseks suurepärased ning eilne õhtu andis meile võrratu ilma ning vesi oli soojem kui õhk. Päikeseloojangu aegsed paari buduaaripildid tulevad praegu imelised ja erilised. Kes tahab siis täna ja lähimad õhtud on mul pildistamiseks veel vabad, seni kuni soojad ilmad kestavad ning vesigi on mõnus soe.


Piltidega jätkupostitus aga siin: https://www.kadripurje.com/blogi/sumedad-paikeseloojangud/

Ja seniks kuni tuled sina saad julgust siit: https://www.kadripurje.com/buduaar/