See on lihtsalt täitsa crazy millised õhtud on ja millist materjali need päikeseloojangu eelsed, aegsed ja järgsed pildistamised oma toonidega annavad. Mul on nii rõõm näidata üht beebiootuse sessiooni, mida pildistasime põllul ja siis hiljem rannas. Praegu on see põdrakanepi tipphooaeg ka ja mulle on see alati oma värviga piltidel meeldinud. Leidsin veel lisaks ühe ideaalse põdrakanepi suure salu kuhu kellegiga minna kui keegi nende sees pildistada soovib. Aga kuidagi tekkis seekord tunne, et tahan soojade toonidega neid pilte teha ja päikesevärvi sisse tuua.


Ja see vesi praegu. Õhtuti on vesi supp ja soojem kui õhk. Rahumeeli pildistad tund aega vees ja sul lihtsalt ei hakka külm ja nii soe on. Kui veest välja lähed siis hakkab lausa jahe. Silvagi oli tund mul igatpidi vees oma kõhuga ja no nii soe oli. Kui välja tulime siis õhk oli jahedam ning siis tahtis see värin ka sisse tulla ja kui uuesti vette astusid oli see nii soe.


Piltidel on seljas mul endal olev riietus, seega kes tahab siis nendega saab pildistada nii beebiootuse kui romantilise paarisessioon puhul. Sobib mõlemasse.


Mul jäi see nädal paar õhtut veel siin vabaks, seega, kes eksprompt õhtust pildistamist tahab siis hetkel saab. Muidu on mu graafik hetkel nii tihe ja augustissegi leiab veel vähe aegasid, kuna mul on palju pulmapildistamisi ees ootamas ning sõidan mööda Eestit eri kohtades ringi ning ei ole koguaeg Tallinnas. Lisaks veel perepildistamised ja paaride buduaarid, mis on tellitud Tallinnast välja eri Eesti otstesse.


Ja nüüd praegu lähengi pimedani üht paari buduaari randa pildistama 😉.