Praegu tuleb rõõmu tunda selles, et kui veel saab näidata teile pilte, mis viimastel pildistamistel tehtud. Seekord leidsid mind küll üles kadunud sugulased ehk Kristjani vanaisa ja minu vanaema olid 8 lapselises peres õde ja venda. Nemad olid esimesed, keda ma sain uues stuudios perega pildistada ja rõõm, et saan killukest sellest ka teile näidata.

No ja Kristjan kinkis mulle peale pildistamist ülisuure karbi sefiiri, mis on mu koroona magusa tagavara ilmselt ja mida ma nüüd üksi vaikselt söön, kuna kõik teised arvasid, et nad ikka ei söö. Ja panen alla kommentaari ka pildi sellest karbist, mis telefoniga tegin. Iseasi muidugi, mis see mu taljele teeb eksjuonju naised 😃. Lapsest peale tean, et Kristjani isa Vello on alati seotud olnud magusaga ja Kalevi kommivabriku taustaga ning kui teate Pärnu mnt.l vana Kalevi kommivabriku ehk praeguse politseimaja ees on kommipood, mis talle kuulub ning Vello ise seal aktiivselt ka toimetab. Kuigi seda on alati peetud Kalevi kommipoeks siis tegelikult on seal ka nende omatoodang Karamelle tähemärgi all ning see on neil oma pere ettevõtmine. Kristjan on ka läinud oma isa jalajälgedes ning Nõmmel tegeleb sellise ettevõtmisega nagu Karamelle šokolaadiköök https://karamelle.ee ning soojemal ajal võib neid näha ka erinevatel üritustel oma autokaravaniga head ja paremat pakkumas.

Kuigi ilmselt on paljud, kes Karamelle nimest kuulnud ei ole aga tean, et neil on oma väike fännibaas ikkagi. Meediast ja muid kanaleidpidi on tegelikult toredad lood ka läbi käinud. Vello ja Kaie Kõrb said Pärnu mnt. šokolaadipoes sõpradeks, kuna Kaie on alati magusat armastanud ja käis seal ostmas ning hiljem käidi ka kõiki Kaie etendusi vaatamas ning perekonniti läbi. Ka Vahur Kersna on nende tore sõber ning kui eelmine aasta Pealtnägija oma 20. sünnipäeva tähistas siis selle puhul toimunud pidulikule koosviibimisele tellis Vahur Karamellelt spetsiaalse Pealtnägija kommikarbi erisooviga: „See peab hästi kvaliteetne ja kange olema - nagu saadegi!”. Ning pikki aastaid on Karamellel koostöö olnud presidendi kantseleiga ning üks presidendi poolt tehtav kingitus on ilusas puidust karbis Karamelle käistöökommid. Seega, kel firmadega vaja magusakingitusi teha siis see on üks koht kust tasub uurida ja tellida.

Igatahes praegusel raskel ajal tuleb ikka inimesi toetada ja kokku hoida ning hea sõna öelda , et hästi läheks ning hetkel on nende pereliini magusakohad veel lahti ja võimalik endale head ja paremat soetada ning FB leiab Karamelle nime alt kaks lehte – kommipoe oma ja šokolaadiköök. Ja kui neid külastate siis võite öelda, et tervitused minult 😃. 

Igatahes lõppu tahaks öelda ka, et kes hetkel pildistada tahavad siis olen valmis õues pilti tegema ja niikuinii lähemalt kui 3 meetrit ei pildista tavaliselt ka, seega turvaliselt ja kontaktivabalt saab õues teie erilisi hetki jäädvustada ühe pere raames ja need kel beebiootus käsil aga ikka tahavad ilusaid pilte siis õues saab teha. Pildistamisel küll kaamerast hetkel pilte lähedalt ei näita ning hoian ohutusse kaugusse.