Ma siin ikka vaikselt loon enda traditsioone ja nagu aru saada peaks olema siis taaskord jaanid ukse ees. Kui eelmine aasta leidsin sõnajalgade seest imelise õrna sõnajalaõie siis seekord leidsin veest Teie rõõmuks ühe Eesti tuntud vetevana. Kas teadsite, et jaaniööl võib neiu ilusaks saada. Selleks tuleb minna hiieallikale ja seal oma nägu pesta. Enne pesemist peab aga neiu allikasse viskama hõbedat allikahaldjale, kaunile näkile. Pesemise järel muutub neiu näojume ilusaks ja nägu jääb kauaks nooreks. Allikale tuleb aga minna üksinda. Läksin üksi, lootuses ehk annab veel neiu mõõdu välja, maskuliinset vetevana nägin, midagi ma talle seal viskasin (nalja ilmselt), nägu pesin ka, loodan et olen nüüd ka ilus ja pikalt noor näen välja. Ja kui huvi eriti suur on, siis mul õnnestus seda vetevana veidi kauem piiluda ka kaameraga, et mis ta seal vees teeb ja veidi rohkem on näha siin.

Nagu ikka oleme me kõik erinevate kehadega ja kuidas keegi iseendasse ja oma kehasse suhtub. Meie keha on meie tempel ja eks see vahest väljendub ka väliselt kuidas me oma templit hooldame ja armastame ning see väline kipub aegajalt väljendama ka meie sisemist olekut. Ja kui keegi vajab abi oma templi korrastamisel ja hooldamisel siis Argo Ader on kindlasti üks see inimene, kes aitab teil seda teha, mitte küll sellistes mõõtmetes nagu ta ise profina on aga ilusaks aitab teil oma keha voolida küll 😉. Tarbige ka alkoholi mõõdukalt, sest tuli meil pildistamise ajal omavahel jutuks eesti meeste alkoholilembusest, et tee trenni palju tahad ja ole viis päeva karske aga kui sa nädalavahetusel ikka jood niimoodi, et neli kilo tuleb kaalus juurde siis pole sellest trennist ega tervise hoidmisest mingit kasu.

Aga siinkohal tuletame ka veelkord jaanideks meelde, et ära mine vette kui oled pruukinud alkoholi või ära lase vette minna sõbral, kes seda teinud on. Vees ei pruugi sa kohata sellist vetevana, kes appi tõttab ja sind kätel veest välja kannab. Vetevana ilmutab ennast väga harva ainult väljavalitutele 😉.

Ah inimesed olge lihtsalt mõnusad ja nautige elu, naerge ja olge rõõmsad ning vahest mõned krutskid elu juurde kuuluvad ära! Olete ikka kõik nii mehed kui naised mu kaamera ette oodatud riietega või riieteta. Mõnusaid jaane Teile ja ehk leiate ka mõne kena näki või jaaniussikese. Mina juba eelmine nädal ilusa rohelise jaaniussikese öösel rohu seest leidsin ja sellele järgnes ka kohe näkk, selline õnn saabus minu õuele ja ehk tuleb teile ka.