Ma ootasin niiväga, et ma saaks kasvõi ühte pilti näidata teile sellest sessioonist ja siin see lõpuks on selle loo kaanepildina. Ma olen tollest pildistamisest ennast ümbritsevatele kui ka osadele klientidele rääkinud, et minu juures käis üks naisterahvas, kes omas vorme ja kaalugi kaks korda rohkem kui enamus minu kliente aga see naine oli nii ilus naine, et see pildimaterjal mis temast tuli on minu enda jaoks hingematvalt ilus ning ta teeb enamus naistele silmad ette. Mulle läheb sügavale hinge, et ma saan näidata ka mitte modellistandartidele vastavatele naistele kui võrratud nad tegelikult on ning tolle sessiooni ajal pilte talle jooksvalt näidates tulid mul endal pisarad silma. Temast pildistatud materjal on ilmselt minu läbi aegade üks ilusamaid töid ja kui ma ainult saaks rohkem näidata siis ma teeks seda. Ma leian, et kui ma saan näidata ka selliseid naisi ja need naised lubavad oma pilte ka teistele näidata, et see annab tuge ning julgust ka teistele, et normaalne on olla seksikas ja ilus ka teistes mõõtmetes. Meis kõigis on see olemas, lihtsalt tuleb julgeda see endast välja tuua.

See oli nii tore kuulda, et naine võtab ennast sellisena nagu ta on ja ütlebki, et ma olen praegu selline ja päevapealt ju kohe midagi ei muutu, seega tulen ja teen praegu enda jaoks ära ning ka kingitusena teisele poolele. Pildistamise ajal ma ei kuulnud suhtumist (seda mis on paljudel modellimõõtu peenikestel naistel) et mul on volt seal või et mul on tselluliiti või mis iganes ennast maha tegevat „ei“ lauset mis on kinnisideena endale külge võetud ning tihti ka lihtsalt ettekujutus. Pigem suhtumist, et olen see kes olen ja iseenda armastamist ja aktsepteerimist. Kõik hakkabki peale sellest kuidas ma ise enda suhtes oma mõtted suuname, kas pidevalt peegli ees kritiseerime ennast või võtame hoiaku ja suhtumise, et ma olen ilus naine sellisena nagu ma loodud olen. Vahest väga harva küll ma ikka mõnelt peenikestelt kliendilt kuulen peale pildimaterjali kättesaamist kui mulle kirjutatakse, et ma ei leidnud endast ühtegi lemmikpilti või et noh mul tuleb endaga tööd teha kuna ma ei näe ennast ilusana ega seksikana ning piltidelt otsitakse endast vigu mitte plusse, mis tegelikult näitab seda, et tullakse pildistama lootuses, et minu pildid näitavad naist ideaalsena aga siis on kerge pettumus, et ma olengi ju tegelikult selline nagu ma piltidelt paistab ja ma ei suuda ennast aktsepteerida ega armastada sellena, kes ma olen. Samas on nii tore, et enamasti suuremates mõõtmetes naised on alati väga rõõmsad ja positiivsed ning tänulikud piltide eest, et ka tegelikult nemad on ilusad. Ma alati ütlen, et mina ju piltidel naisi ei muuda ja ma näitan täpselt seda mida mina läbi kaamera näen ning kõik naised kes mu kaamera ees on käinud on ka näinud seda materjali juba pildistamise käigus. Kuigi jah ilmselt on kõik inimesed selgeks õppinud sõna Photoshop ja ma oleks juba suht rikas kui ma iga kord selle sõna eest raha sisse kasseeriks ning ütlen kõigile alati, et mina kedagi ei Photoshopi ja kui te seda soovite siis võite kellegi teise juurde minna. Mina näitan ainult seda tõde piltidel mida mina otse läbi kaamera näen ja see on juba inimese enda küsimus kas ta aktsepteerib ennast sellisena nagu ta on. Siinkohal ikka jälle ma kordan oma vana juttu, et mine seisa iga päev alasti peegli ees ja vigade otsimise ja nägemise asemel hakka otsima seda mis sulle enda juures meeldib ja mida sa ilusana näed ning sul on võimalik minapilt muuta hoopis teiseks ning avastada veidi aja pärast, et sa oled ikka sigailus naine.

Teie aga saate alati nendele naistele, kes mu piltidel on ka ise tuge ja julgust pakkuda ja head meelt valmistada, kui te like vajutate või kommenteerite, sest nad kõik alati jälgivad, mis reaktsiooni nende pildid saavad ning see tõstab ka nende heaolutunnet. Ja kui sa arvad, et see postitus tuleb naistele kasuks ja kuluks nii mõnelegi teisele naisele teadmiseks ära siis jaga seda või suuna oma tuttav siia pildini

😉.

Aga pildiolijale – minu südamest tänu, et ma sain seda pilti jagada ka teistega.