Tegelikult südatalvine Tallinna pulm ning õues oleks nagu hoopis varakevad. Tegime esimese poole ilupilte igaks juhuks stuudios, kuna ei teadnud kuidas ilmataat meile ilma annab aga juhtus nii, et kahe vihmasaju päeva vahele oli ilm toopäev kuiv ja tuli ka päike lõpuks välja ja saime suure seeria pilte ka vanalinnas jalutades tehtud.

Alati loeb ka pulmades nii inimestevaheline kooskõla ja nii tore oli, et Berit ja Riho olid kohe esimesest hetkest nagu vanad tuttavad, keda oleks nagu kogu elu tundud ja juttu jätkub kauemaks aga eks avatud suhtlejatel ongi omavahel kerge koostööd teha. Inimesed on ikka erinevad aga piltide lõpptulemus sõltub alati ka sellest kui mõnusaks ja pingevabaks suudetakse pildistamishetk luua, kuna tihti pole harjutud kaamera ees olema ja mõnel ongi elu ainuke kord fotograafiga abielluise päev. Kui ma üldse meenutan siis ilmselt polnud nad varem niimoodi omavahel fotograafi juures pildistamas käinudki aga lõppetulemus on lihtne, armas ja soe ning meil oli koos lõbus. Ja muidugi tuleb tänapäeval juba medal anda neile, kes kaua koos püsivad aga ilmselt saavad nemad kuldmedali, et peale 28 koosoldud aastat ja kahte juba suurt last, otsustati abielluda. Ja ikka ma ei saa üle ega ümber nende kirglikest suudlustest, kus jäi mulje nagu tegelikult teisi ümber polekski, kui aegajalt näed pulmi kus noorpaar pea ei julge üksteisele musigi teha :D.

Aga eriti soe tunneb tekib alati nende pruutpaaridega, kes võtavadki sind nagu hea sõbrana ja sa võid ka nendega selline olla ning kui pruutpaar paneb fotograafi inimesena tähele tulevad juurde ja muretsevad, küsides kasvõi, et kas sa ikka söönud oled ja no Berit küsis seda mu käest vähemalt 3 korda. Minu jaoks on see alati nii armas inimlik moment, mis näitab, et sa oled väärtuslik inimesena mitte ainult tellitud töö tegijana ning tunned kuidas piltidesse lähebki juba sellest nüansist lähtuvalt ka teistsugune soojus sisse ning kui ka ise neid pilte alati uuesti vaatad ja näed siis seda erilise hea tundega.

Aitäh Teile Berit ja Riho veelkord, et usaldasite mind püüdma oma elu ühel ilusaimail hetkel.