Elina ja Hannes olid teinud tegelikult oma registreerimise vaikselt kahekesi ära juba varakevadel kui nüüd otsustati teha perele ja sugulastele ka pulmapidu. Kuna minu maakodu asub Varbla lähistel siis heal meelel pildistan suvel ka sealkandis ning minuni jõudis noorpaar läbi kohalike grupi jooksnud info jagamisega.


Lääneranna vallas Varblas sai eelmine aasta valmis Varbla pühkeküla alale Varbla sadam koos restoran Grootiga ning vaikselt hakkavad pruutpaarid ka pulmapidudeks seda kohta avastama kuna seal on võimalik väiksema seltskonnaga nii sees olla kui ka suuremate pulmade puhul pannakse üles suur uhke valge telk terrassile ka lisaks ning majutus on kohe puhkekülaga seal kõrval olemas päris suurele hulgale inimestele. Vihje neile, kel pulmad tulemas aga kohta ei leia järgmiseks aastaks siis seal on kindlasti vabu nädalavahetusi pulmapeoks saada kuna koht pole nii tuntud ja teada. Koht ise on nagu ei kuskil või nagu väike peidetud salakoht ja siis leiab sealt lihtsalt ühe uhke restorani ja sadama ühe Eesti pikima muuliga kui ka mõnusa suure pea inimtühja liivaranna.


Enne restorani suundumist ja külaliste saabumist olime kokku leppinud, et pildistame paar tundi seal Varbla pühkeküla territooriumil jalutades ning saab ka pilte muulil teha. Saime kokku keskpäeval kõige tugevama päikese ajal ning päris tuulise ilmaga ning tuli esialgu otsida varju, kus üldse pildistada saab ning suundusime tuule ja päikese varju ühele väikesele teele. Kui koht leitud siis aga tuli teine proovikivi ette, et kui täiskasvanud tahtsid pilti teha siis lapsed sellest üldse vaimustuses polnud, kuigi eesmärk oli ka lastega perepilte saada ja seega on nendega pildid sellised elulised. Mõned klõpsud ikka lastega kätte saime ning lõpuks see paar h läks lihtsalt nii kiiresti, et seekord muulile me pildistama ei jõudnudki, kuna külalised saabusid ja söök ootas. Aga järsku tulevikus õnnestub seal sama perekonnaga ka perepilte teha nagu korra jutuks tuli, et ehk.