Seeriast minu imelised pruutpaarid. Kristiina leidis mind kellegi soovituse peale (tänud sellele inimesele) ning kirjutas, kas ma olen vaba ja saaksin nende intiimset üritust pildistama tulla kus nad on kahekesi ja ainult kõige lähedasemad inimesed, et ehk lapsed ning vend naisega. Ehk pulm toimus salaja ja kellelegi seda väljapoole eriti ei räägitud ning sellest pidid teised veidi hiljem alles teada saama. Pidu ainult nende endi jaoks väikese tseremoonia ja õhtusöögiga.


Pulmadeks kirjutasid Kristiina ja Priit üksteise teadmata väikesed jutud teineteise kohta ning nad olid nõus neid tekste jagama ka minuga siin. Nii põnev on lugeda, kuidas ja mil viisil üksteist iseloomustatakse ja pulmas loeti need tekstid ka ette. Ja kuidas mulle eriti Kristiina nii tore ja siiras ausus ja siirus selles meeldib. Ja kui hästi on tunnetada nendes tekstides naist ja naise emotsionaalsust ja mees on nagu ikka mees võttes läbi oma silmade naise kokku. :) Armastus on ikka alati ilus.


Kristiina:

"Millise mehena näen mina Priitu….

Priit on hästi hooliv, tähelepanelik ja väga heade kommetega. Mitte kunagi ei torma ta uksest sisse esimesena, alati pakub mulle istet, muretseb, et mul kõik hästi ja mugav oleks, aitab mantli selga ning kui mina ikka üleslööduna või kontsadel tema kõrval liigun, siis teeb alati autoukse mulle lahti.

Talle meeldib kinkida lilli ja need peavad olema 110% ideaalsed ja luksuslikud ( ei mingeid nartsisse - kuigi ma jumaldan neid - ega odavaid kimbukesi ).

Ta on perfektsionist!

Vahest ta küll vajab meenutust, et “vaas on tühi” :-)


Priit on kergesti süttiv ja raskesti kustutatav, kui leida ülesse “valus punkt”. Tal on paar valusat punkti, mis teda kiirelt sütitavad. Siis võib ta öelda asju, mida ta ilmselgelt ei mõtle, teha ennast kõige haledamaks ja haavatavamaks, kuid samas kõige vastikumaks inimeseks, ning ikkagi olla niiiiii armas mulle :-)). 

Ma olen vist masohhist!


Priidul on üks hästi tore omapära. Talle meeldivad lastefilmid/Disneyfilmid. Ilmselt sellepärast, et on Getteliga koos neid vaadanud palju. Ta teab neid ilmselgelt kõiki, vaataks ikka ja jälle ja 100% pühendumusega neid taas ja taas. See on meie peres saanud kergeks norimiseks, et Priidule meeldivad multikad ja jäätisekokteil. Nagu 2 aastane poisike ;-)


Üks asi mida Priit veel teeb aga mida ta eitab ise, kuigi teab seda väga hästi, et teeb, on norskamine. Mina tegelikult enam ei märkagi seda enam. Vahest harva. Ja siis ma nügin ja kutsun korrale teda. Küll aga lapsed, kes on meist kauem üleval, mainivad, et Priit norskas jälle nii, et maja värises. Mille peale Priit vastab naljaga ja süütute silmadega, et see on laim, ta ei usu, et see on tõsi :-)))


Üldse üritab ta palju asju keerata oma süütute silmadega ja tõsise ilmega, asju naljaks. Lootes nii keerutada välja pisijamadest.


Priit on minu jaoks Mees, Mees suure algustähega. Ja see on asi, mida ma temale võibolla ei ole tihti öelnud, kuid tahaks öelda. ( On olnud aegu, kus meievaheline olukord oli keerulisem ja Priit kui Mees tähendus oli minu jaoks veidikene habras. Aga see ei ole enam oluline! )

Priit ei ole mitte ainult elukaaslane, vaid ka minu parim sõber ja minu teekaaslane. Ja nagu öeldakse nii heas kui halvas, just nii ma Meid näengi. 

Mulle meeldib, et ta on Mees, kes jätab mulje, et on tõsine ja võibolla ka natukene hirmutav - olgem ausad, ka mina pelgasin tema liigtõsidust alguses - kuid mulle meeldib, et ta ei lobise niisama tühja juttu. Vaid räägib siis, kui tal on midagi öelda. Ja mõtleb enne, kui ütleb. Ja tegelikult tuleb tal ka naeratus, tuleb osata vajutada õigetele punktidele.

Aga oluline on, et tema kõrval tunnen ennast Naisena."


Priit:

"Kirjutan siis siia ka enda mõtted seoses Kristiinaga.

 Nagu juba eelnevalt sai natuke räägitud siis enne Kristiinaga päriselt kohtumist, olime jõudnud juba natuke aega suhelda läbi interneti. Juba virtuaalses suhtluses kumas välja Kristiina hea huumorimeel, asjalikus ning tarkus. Esimesel kohtumisel tekkis kohe Kristiinaga selline hea ja kindel olemine. Mis mind tema juures võlus, oligi see naiselikus, rõõmsameelsus ning enesekindlus. Kristiinaga koos olles valdab vähemalt mind rahu. Ehk siis tekib selline kindlsutunne ja teadmine/arusaam, et temaga koos olles on kõik asjad kontrolli all ja ei ole mingit ebamäärasust.


Kodu on meil alati korras ja lapsed on hoolitsetud ning õnnelikud. Kristiina oskab luua selle vajaliku kodutunde.

Ja muidugi ikkagi see naiselikkus, mida ma ei ole täheldanud mitte ühegi teise naisterahva puhul.

Kristiina on väga naiselik naine. Ta on alati väga hoolitsetud ning kaunis. Pole kahtlustki, et Kristiinaga

koos avalikkuses käimine on mehe jaoks täielik uhkusetunne. Kõik pilgud on alati temale suunatud.

Ning mis siis on see, mis teeb Kristiina eriliseks – see on tema silmad. Tal on maailma kõige kõige armsamad silmad.

Mis veel eriti kaunis on, on see, et päikse valguses muutub tema silmavärv siniseks. Ehk siis eriti säravaks ja kauniks.

Ennast võib lausa unustada nendesse silmadesse vaatamisesse.

Kokkuvõtteks siis miks Kristiina on kõige kõige armsam ja nunnum naine maailmas, ongi see naiselikus, enesekindlus ja need silmad."