Ma olen tagasi oma kolme päevaselt imeliselt Lõuna-Eesti tuurilt, kus oli rõõm kohtuda nii paljude toredate inimestega ning pildistada. Ausalt, ma olen Lõuna-Eestis terve elu jooksul tuuridel käinud aga see reis ületas igatpidi kõik varasemad reisid ja jääb alatiseks minu sisse nii toreda kogemusena.

Oi kuidas mulle meeldivad naised, kes ei karda, on spontaansed ja julgevad elus teha asju enda jaoks ning saada huvitavaid kogemusi. Sangaste loss on nii ilusa loodusega ja aiaga, et see keskkond on unistute koht kus pilti teha ning mind oli kutsutud mõisa ennast üles pildistama. Kui ma neid suuri lehti seal nägin tahtsin ma tegelikult endast sellist pilti saada 

:) aga kuna mina ei saanud siis üks teine naine, kes oli tulnud muid pilte hoopis tegema oli kohe nõus mulle kaamera ette tulema, et ma saaks oma nägemusega pilti teha, mida mina näen. Ohh ja need võimsad lehed seal lausa kutsusid enda sekka pilti tegema ning mind need võlusid kohe kui ma neid nägin. Ja ma sain kätte oma pildi, mida mina tahtsin :).

Igatahes aitäh ka neile, kes minu Lõuna-Eesti tuuri kuulutust jagasid ja mõnedki inimesed mind üles leidsid ja pildistama kutsusid. Mina sain läbi sõita kogu Lõuna-Eesti suunal Tallinnast minnes -Tartu, Elva, Karula rahvuspark, Sangaste, Rõuge, Haanja, Vastseliina, Obinitsa, Saatse, Värska, Otepää, Viljandi ja tagasi koju Tallinna ning pildistada nii ametiportreesid, buduaari, perepilte, tootepilte kui ka lausa lossi. Ja nii naljaks kui see pole viis see mind kokku nii erinevate toredate inimestega, et ma siin mõtlen, et kas leian endas seda aega, et kirjutan teile oma tuurist veidi ja lisan pilte juurde, mis küll tehtud tegelikult niisama mobiiltelefoniga kuna ma lihtsalt ei jõua kaameraga isiklikke pilte teha ja neid töödelda siis mugavalt on selleks minu jaoks mobiiltelefon. Neid pilte nägite te mu Instagrami ja siin FB lehel stoorides ka ja lisan veel mingid viimased pildid ehk veel.

Igatahes ma kindlasti teen seda millalgi jälle, et võtan tuuri ette ning sõidan teel külla pildistama sinna kuhu kutsutakse. Aga suvel leiab mind ka rohkem Pärnus kui ka Pärnumaal Vatla-Varbla kandis nii et Pärnumaal nende kohtade vahel liikudes saan alati sealkandis ka pildistama tulla kus teepeale jäävad: Tallinn-Pärnu või Tallinn-Virtsu-Vatla, Varbla (Lääneranna vald) või Pärnu-Varbla vahelisele alale. Seega alati võib endast mulle märku anda ning vaatab kuidas plaanidega asi sobib või kuidas asi omavahel jooksma panna.