Aga mis sina oma mehe 50 juubeliks kingid? Igatahes üks mees sai taas sellise kingi piltide näol. Ja rõõm oli kuulda, et nii telefoni kui arvuti taustapilt said ka mehel uuenduse ;).

See on psühholoogiliselt nii huvitav kuidas naised endale sisestavad ikka ja jälle, et nendega ei saa ja nemad ei sobi pildile jne. Naistel igalühel iseendaga mingid probleemid ja sõjajalal olemised, kes küll arvab, et vanus probleemiks, kes arvab, et elatud elu sõjaarmid kehal teevad nad vähem naiselikumaks, suurem osa kujutab endale ette, et nad on paksud ja ülekilod ning nad ei paista ilusad jne. Hiljuti käis mu juures üks teine naisterahvas, kes kirjutas mulle buduaarisessiooni broneerides, et ta on üle 40 ning 3 lapse ema (need 3 lapse emad on mul eriti populaarsed käijad). Rääkis ta ka mulle meigi-soengu tegemise ajal enda elus toimuvast ja taustast, minevikust ja olevikust ja sain taas inimesega kaasa rõõmustada ja mul on tema elus toimuva pärast lihtsalt kasvõi võõra inimesena lihtsalt nii hea meel. Ma ikka elan inimestele alati kaasa kui kellelegi hästi läheb ning soovin neile head. Aga minu töödega on ta juba tükk aega kursis ja jälgib mida ma teen ning samuti teab millest ma kirjutanud olen. Sest tegelikult on see selline väga tabu teema, et ei või rääkida konkreetselt kellegi kliendi kehast, kuidas ma seda näen aga ma ju näen ning vaatan ka ise seda ju samamoodi ausalt pildistamise ajal kuidas inimene ka ise seda näeb. Ja teate kui õnnelik ma salaja tema pildistamise ajal olin, et ta tuli (ma ise tunnen, et see on suur kompliment ja usaldus minu töö vastu mulle), sest suurem osa sellise kehaga naisi välistavad koheselt, et nendest pilti teha ei saa ja nad ei sobi. Aga väga kena naine, kuid kelle kehal on märgid sellest, et ta on toonud ilmale kolm imelist last. Jah sellest on tal kõht veidi välja veninud pehme nahaga (seda teavad need sünnitanud või suure kaalukaotuse läbi teinud naised täpselt, mida see tähendab, kellel samamoodi on) ja kunagi ei võta see nahk kõhul tagasi seda vormi, kui ta oli enne laste sündimist, sest lihtsalt see ei tõmbu enam niimoodi ümber keha tagasi ja ainuke mis aitaks, oleks plastiline kirurgia. Rinnad aga on imetamisest oma vormi hoidmisest väljas ning välja veninud või rinnahoidjat selga pannes ei hoia see rind nii ümarat vormi, vaid kukub pealt kergelt sissepoole. Kas need on siis need omadused mis teevad ühest naisest vähem väärtuslikuma või vähem sensuaalsema või vähem seksikama? Minuarust ei tee ja pole ka näinud, et mehed sellised naised ära lükkaks või neid ei vaataks. Aga ta julges tulla ja teate ta ise oli ka pildistamise ajal üllatunud kui ma talle pilte näitasin ja korduvalt kuulsin ta suust, et nii ilus, et nagu ise ka ei usuks, et ta ise nende piltidel on ning tegu oleks nagu kellegi teise naisega ja kuidagi ei jõuta juba ära oodata millal pildid valmis saavad. Saavad saavad ja tulevad ilusad :)

Kuidas ma näen kuidas naise teadvus iseendast pildistamise ajal muutub, et ma olengi tegelikult ilus naine ja ka mind saab pildile püüda ning olengi seksikas ja sensuaalne. See on täiesti müstiline kuidas naised endale sisestavad neid „ei saa, ei ole“ vorme, samas kui neil on kõik vajalik naiselikkus, sensuaalsus ja ilu olemas. See, et me kehad muutuvad ajas ja ka laste saamisega ei võta ühelgi naisel ära naiseks olemist ja tema naiselikkust. Naiselikkus ja naiseks olemine saab alguse esmalt naise enda seest, mida on võimalik toetada juurde välimusega ning ka riietega. Ägedad naised aga muudavad oma miinused plussiks ja naeravad selle üle. Ma arvan, et ükski normaalne inimene ei tule kritiseerima ja näpuga näitama teise keha osas või kriitilist pilku viskama, vaid pigem mõistetakse vaikimisi, mida mingi keha on pidanud läbi elama või taluma. Seega lubage endal ise särada saage üle sellest valehäbist, et te pole juba täiuslikud sellena kes te olete.