Ma ei tea kuidas teistega aga mulle tohtult meeldib sõita erinevatesse kohtadesse, lisaks sellele, et mulle lihtsalt meeldib ka autoga ringi sõita ja alati on suur rõõm kui on neid kliente, kes mind Tallinnast välja mujale kutsuvad. Seekord sain siis kutse Maidla Nature Resort'i, kuhu klientidel oli broneeritud Käbi maja. Seal on nüüdseks 3 erineva tegumoega maja, kuhu saab põgeneda kahekesi romantikat tegema. Ja alati on põnev, et mis teises ja erinevas keskkonnas tulemuseks tuleb ning taaskord rõõm, et ma saan üht killukest sellest sessioonist ka näidata, teine osa jääb privaatseks, mis sisaldas veidi vallatumaid pilte rihmadega, kui paljalt õues asuvas mullivannis. Aga midagi võib ju kujutlusvõimele ka jääda. ;)


Aga mulle ikka meeldivad ägedad naised ja ägedad suhted. Kohtusime Maidlas, enne kui majja saime ning nad olid tellinud meile enne pildistamist ka lõunasöögi ning meiga veetis koos aega ka meespool. Asusin siis tegema meiki-soengut seni kuni köögis meile lõunat valmistati. Samal ajal aga on nii tore näha üht toredat toimivat suhet mehe ja naise vahel. Kuigi neil on väikeseid lapsi mitu siis leiavad nad aja enda jaoks, aegajalt kahekesi ära põgeneda ja mitte unustada üksteist. Samuti täiesti ok, et kui mees ei soovi ise piltidele tulla siis pildistamise ajaks läks Raplasse uudistama, jättes meid rahulikult naisega omavahel pildistamisel toimetama. Aga muidugi ettevalmistuse ajal jõudsime maast ja ilmast rääkida ning rõõm on vaadata üht toimivat paari, kus ühtpidi omavaheline armastus ja suhe, samas teispidi ka igaühe individuaalne vabadus. Alati rõõm näha kui kaks omavahel sobivat inimest on üksteist leidnud ning üksteist ka hoiavad.


Seega mind võib alati üle Eesti igale poole mujale pildistama kutsuda ja rõõmuga tulen, kui graafiks sobib, on siis tegu perepildistamise, pulma või buduaariga. Suvel olen kindlasti Pärnus ja ka Pärnumaal Lääneranna vallas ning saab sinna kanti ka erinevaid pildistamisi planeerida. Tartu kandis või selle lähümbruses saan öelda, et võimalus minuga pilti teha veel juuni alguses kui olen päev varem üht pulma pildistamas ja vaba veel pildistamiseks 05.06.


Ja kes see ikka elu huvitavaks teeb kui ise ei tee.