Korralik portreepilt on nagu visiitkaart ja aegajalt tasub neid enda jaoks uuendada. Ma ikka räägin, et kui väga pilte teha ei taha aga lasta üks kord need pildid teha siis kümme aastat ajab enamasti ilusasti nende piltidga ära. Ka mehed saavad vahetada riideid ja teha eri stiilis pilte. Pildile saab valida nii vabas stiilis kui ka ametlikumaks stiiliks riided. Tunni aja jooksul jõuab enamasti 2-3 erinevat riietumise stiili läbi mängida ja pärast on valik endal erinevaid pilte, mida ka erinevates keskkondades kasutada.


Julgustaks ka mehi pilte tegema. Kui mehed tulevad ikka kaasa perepildistamistele, mille initsiatiiv on enamasti naistel siis üksi on paljude jaoks tulemine nagu selline tabu teema, et kuidas ma üksi meesterahvana nüüd pildistama lähen. Ka meesterahvana on ilusad portreepildid väga vajalikud ja täiesti normaalne on käia neid aegajalt fotograafide juures uuendamas. Meesterahvas fotograafi juures on tegelikult täiesti normaalne nähtus.


Pilte on võimalik teha alati erinevates stuudiotes või siis õues ja ka töökeskkonnas. Kõik annavad eri ilme ja tunnetuse piltidele.