Eelmine aasta oli huvitav aasta meeste pildistamise osas. Aasta algusest saadik erinevatel aegadel võtsid minuga ühendust mehed aga kirjad millega nad ühendust võtsid panid mind alati naerma ja heameelt tundma meeste üle, kes saavad aru pildi mõjust nende elule. Tuli erinevaid kirju, kus soov oli saada portreepildistamisi ning teha pilte nii ametlikumaid kui ka casual stiilis, erinevates kohtades kasutamiseks, mis tähendab siis seda, et pildistamise ajal kasutame erinevaid stiile ja riideid, noh nii nagu naistega pildistamise puhulgi.


Aga siit nüüd see asja huvitav osa, et kui kirjutati, et soov portreepilte erinevates kohtades kasutamiseks tööalaselt aga soov oleks ka Tinderisse pilti saada. Ja kui ma selle Tinderi osani jõudsin, nende kirjade juures siis minu nägu läks naerule ja tuju eriti heaks. Mõelda vaid, et on mehi, kes saavad aru, et korraliku ja realistliku pildiga ennast päriselt näidates on asjal hoopis teine tulem. No ja oma rõõmu nende kirjade osas tundes ma alati kirjutasin meestele tunnustavalt vastu, et issand kui tubli mees, kes tahab Tinderisse endast korralikku pilti saada. Ise iga kord mõeldes, ei tea kas ma nüüd võtsin neil meestel niiviisi vastates tüki küljest ära ja nad ikka otsustavad ümber pildistama mitte tulla. Aga ei võtnudki mu vastused neile tükki küljest ära ja kõik kes kirjutasid tulid ka. Ja ilmselgelt sai kõigiga nendega naerdud ja nalja visatud selle Tinderisse piltide panemise osas ja meil olid väga lõbusad pildistamised. Et kui mehed on mehed ja saabuvad pildistamisele ülitõsiste meestena siis minu rõõm on ikka, et ära läheb rõõmus ja naeratav mees, kes tund aega tagasi oleks olnud nagu hoopis teine inimene ning ütleb, et nii tore pildistamine oli, et nad ei kujutanud ette, et pildistamine võibki tore kogemus olla. Noh vähemalt nende meestega on kogu eluks asi korras ja saavad aru, et pildistamine võib ka tore asi olla ja ei karda nad tulevikus ehk hea õnne korral Tinderist leitud naistega tulla perepilte tegema erinevate sündmuste puhul. See oleks ju eriti tore. 😊


On kunagi olnud ka mehi, kes on käinud ja pärast kirjutanud, et panid Tinderisse minu tehtud pildi üles. Ja arvake ära, mis siis juhtus aga ilmselt need naised, kes seal Tinderis on saavad aru mis vahe on pildil ja pildil. Igatahes enne kui need mehed olid mingite suvaliste mobiiliga tehtud piltidega seal ei tea mis kujul ja said üksikuid matche siis peale korraliku pildi panemist oli neid laike või mis need seal on, mitusada. Korraliku pildi mõju enda imago loomisel on väga väga suur. Korralik pilt tõmbab tähelepanu ja näitab inimest korrektse ja viisakana ja mis peamine realistlikuna. Halvasti tehtud pilt jälle võib luua inimesest hoopis teise mulje ja ilmselgelt ei tõmba suhtlema. Uskuge või mitte aga üks korralik pilt võib muuta täielikult inimese elu.


Mulle väga meeldis ühe mehe enesega tegelemise teekond. Hästi tõsine mees, kellel tegelikult oli väga ilus naeratus ja naeratama ma ta ka sain. Tema rääkis, et ta tegeleb iseendaga ja üks osa sellest endaga tegelemise osast ongi korralike piltide tegemine. Lisaks sellele oli tal soov minna suhtlemise koolitusele, tundes, et tal endal on seda vaja. Rääkides, et asjad hakkavad ka meeste puhul iseendast pihta ja kui sa ennast ei arenda siis võid kohapeal edasi seista, üksiku ja õnnetuna. Et kõik me elu on tegelikult me endi kätes. Alati on tore, et on neid, kes võtavad midagi ise ette, eriti tore on näha selliseid mehi.