💕Kas ma võin veelkord öelda kuidas ma oma tööd armastan, eriti kui ma saan luua sellist ilu 💕. See eile tehtud pilt täielikult lummab mind ja mida rohkem ma seda vaatan seda rohkem see minus endas võimsaid emotsioone esile toob, sest see pilt räägiks mulle nagu hoopis teistsugust lugu ja paneb mind igatsema minema mõtetes kuhugile teise kohta. Ma olen väga palju reisinud, kuid on koht kuhu ma veel korralikult jõudnud ei ole aga kuhu eraldi, koha enda pärast, minekust ma pikalt unistanud olen – Itaalias Toscana maakond. Need vanad Itaalia majad, pisikestes külades, mis vaikselt ajahamba poolt puretud või põldudel üksikud villad, peenikesed käänulised teed mida ääristavad põllukividest või puutoigastest aiad, kuppelmaastik, oliivi- ja viinapuud, varahommikused pagariärid, kust tuleb imelist saialõhna ning pisikesed poed kohaliku oliiviõli ja meega ning muu hea paremaga, lavendlipõllud, kirikud, Itaalia mammid-papid istumas majade-aedade ees ajast räsitud pinkidel ning üksikud koerad lesimas puudevilus ja see päikesepaistega soojenenud õhk mis lummab oma soojusega ja haarab sind enda embusesse. Selline südasuvine aeg, kus selga paned õhuksese kleidi, mis liikudes õrnalt keha puudutab ulatudes veidi üle põlveääre ning peenikesed paelad seda seljas hoiavad ning mis liikudes tuule käes seljas mängib lastes su kehal hingata.

Kui sa terve päeva oled seda reisi ilu ja emotsiooni saanud endasse ammutada, mõeldes, et vot see hetk ongi see õnnehetk ja jõuad mõnda kohalikku villasse öömajale, mille seinad paistavad samasugused nagu siin pildil ning mis jääb kuppelmaastiku ja põldude vahele ühe kuppelmäe otsa vaatega kogu ümbruskonnale. Tollel õhtul veel villa hoovis pisikese rauast vormitud laua ja toolide taga istudes, lastes soojal õhtusel tuulel vaikselt nahka paitada ja vaatad kuidas imelise kuppelmaastiku taha päike loojub, värvides terve taeva roosakaks-oranžiks ning visates viimased kuldsed kiired veel maapinnale. Päev muutub ööks ning taevas muutub tumedaks tuues välja imelise tähistaeva, kus tunned ära suure ja väikese vankri, näed linnuteed ning kuugi on taevasse tõusnud, mis oma hõbekiired maapeale viskab ja maastiku siluetti vaadata lubab. On aeg minna tuppa, kus sind on ootamas ees lihtne voodi valgete linadega ja tuba ise on ka selline veidi vanaaegne oma seintega nagu juuresoleval pildil. Peale pikka päeva tuppa saabudes, seistes voodi kõrval ja lastes kleidi mööda keha alla põrandale kukkuda ning linade vahel ronides tunned kuidas päevaemotsioonid su peas ringi veel käivad, kuid kui pea patja puudutab, valdab su keha mõnus rammestus ja kiirelt vajud magusasse unne. Ja siis saabub hommik, kus päike on juba kõrgel üleval ning viskab oma kiired aknast tuppa ning sa teed oma silmad lahti. Sa ei taha veel voodis välja minna ja naudid veel olekut valgete linade vahel ning vaatad neid vanu seinu ning mõtled, mida see vana maja kõike läbi elanud ja näinud on ning lased oma mõtetel mängida selle maja ajalooga. Siis on aeg hakata vaikselt üles tõusma ning sa võtad ajad ennast voodis niimoodi kätele nagu juuresoleval pildil, vaadates üle õla kallima poole ja naeratad talle ning ütled vaikselt poolenisti sosistades ja kelmikalt: „Tere hommikust kallis, aeg tõusta ja särada“. Ja täpselt selline see hetk välja paistab nagu sellel pildil siin ning see ongi õnn kogeda ja olla sellises hetkes selliste seinte vahel valgete linadega kaetud voodis. Andke andeks, ma olen parandamatu romantik ja panin ka teile kirja mida ma selles pildis näen ning ilmselt selline minu maailmanägemus on ka põhjus, mis ka kõigis naistes ilu näen 😊.

Aga nüüd reaalsesse maailma tagasi tulles, siis ma arvan, et ma sain eile väga suure komplimendi, kui klient ütles, et nad on käinud koguaeg pildistamas ühe teise fotograafi juures ning meespool soovis üllatada oma naist buduaari-akti sessiooniga ning too teine fotograaf soovitas hoopis minu poole pöörduda, et selliseid pilte teha. Ma olen südamest tänulik sellise usalduse eest ja minu juurde jõuavad ikka alati kõige paremad ning ägedamad kliendid kellega saab luua midagi nii võrratult ilusat ning lisaks kõigele lubatakse seda ilu jagada ka teiega.