Oh kuidas mulle meeldivad naised, kes mu juurde jõuavad ♥️. Ta saatis mulle tagantjärgi kirja ning tänas ja kirjutas, et juba pildid lõuendile lastud ning ma kirjutasin talle tagasi: “ Vaatasin veel su pilte ja kas sul oleks julgust, et ma midagi avalikult näitan ka?“ ja sain talt vastuse: „Jaa, ikka võib! Elame ju vaid üks kord!“. Sellise suhtumisega naised ongi kõige ägedamad, kes ei põe, kes ei karda ja naudivad elu oma reeglite järgi.

Aga tegelikult tahtsin näidata teile neid pilte, seda hirmu naistes, kes mõtlevad, et nad pole ilusad, kes häbenevad endeid, et neid pildistada ei saa, nemad pildile ilusana ei jää kuna sünnitamisest on kõhul suured rasedusarmid. Palun öelge nüüd beid pilte vaadates, kas nendes piltides või naises on grammikenegi koledust, mitte naiselikkust või mitte sensuaalsust, kuna mitmete laste kandmisest on tema kehale jäänud mälestus rasedusarmide näol. Kas need rasedusarmid võtavad naises midagi ära või midagi vähemaks? Minuarust ei võta, vaid pigem lisab vaikides arusaama ja mõistmist, et me oleme ikkagi ilusad ja erilised olenemata sellest mida me kehad on läbi elama pidanud. Miljardid naised on oma kehadega lapsi kandnud ning sellest on meie kehale mälestus jäänud. Rasedusarmidega sa ei kaota oma naiselikkust ega see ei võta ära sinu atraktiivsust ja ei ole ka kuulnud ühestki mehest, kes oma naise keha ei armastaks, kuna tal on laste kandmisest märgid kehal. Naised te olete ikkagist ilusad ning need rasedusarmid kehal on kõige väiksem mure ja põdemise koht üldse. Nagu mu üks klient siin ühes kehaloos kirjutas, et ärge tahtke olla ideaalsed ja ühesugused, sest see on igav, vaid olge erilised omal moel. Oma elu lood sa ise ja ennast armastada saad sa kõige esmasena ise. Hakka elama ja elu nautima. 😜 Ja mis veel huvitav, et pildistamise ajal ma vaevu ise panin tähele ja märkasin tal neid rasedusarme ning alles piltidel panin tähele, et oli jah. Me vaatame inimesi teistmoodi kui me vaatame endeid, see millest meie teeme enda jaoks elevandi on teiste jaoks sääse suurune või hoopis üks pisike hüppav kirp kui sedagi.

Igatahes minu arvates on see naine "sigailus" kõigega ja mul nii hea meel, et lubas ka teiega jagada ja näidata ühe naise enda tugevust ning iseenda armastust. 🥰🥰🥰