Ahhh, eile hommikul kui ma rattaga mööda Pärnu jõeäärt sõitsin ja mulle avanes hingemattev vaade, kus ma veidi taolist pilti olen näinud elus korra ainult Rumeenias Doonau peal paadiga sõites. Ma sõidan seda Pärnu jõeeäärt kogu aeg ja iga päev, kui siin olen aga see aasta ületas kõik eelmise, sest sellist vesirooside merd, mis seal hetkel on pole mina varem veel näinud. Ja nii ma eile ratta seljas olles kiiruga panin kuulutuse üles, et mul on vaja nagu ikka paljast naist modelliks, et saaksin seal pilti teha nii nagu ma ise tahan.

Kahjuks küll ilm keeras päeva peale ära ja veisroosid tõmbusid kokku ning käis hoovihm üle aga siis veidi hiljem läks taas enamvähem ilusaks ja päike tuli välja ja veidi vesiroosid taas avanesid aga mitte nii küll nagu hommikul. Tahtsin küll saada pilti rohkemate lilledega aga no seekord siis läks nii, mis ei tähenda, et ma ei saanud seda ilu omal moel pildile püüda. Aga nagu pildilt näha siis on palju nuppe mis on tegelikult kinni tõmbunud ja kujutage ette kui need oleksid kõik lahti nagu hommikul olid. :)

Nii tore on leida aegajalt julgeid naisi, kes on nõus ekspromt tulema ja mind oma töös usaldama. Nende modelliotsingutega on alati raske, sest suur hulk suure hurraaga kohe kirjutab (mis toob suure ajakulu suhtlemiseks kui inimesed tegelikult lõpuks ikka loobuvad või alt ära hüppavad) aga keegi ei teadvusta, et ma ei pildista salaja sahtlisse ega tee pilte nii nagu nemad soovivad või et ma pean kuidagi varjatult pildistama. Modelliks ei osita kunagi kedagi selleks, et pildid jääksid varjatuks. Kliendid kes privaatsel tulevad on need, kes saavad ise valida kas ma võin ja lubavad mul midagi näidata või mitte ning saan näidata ainult jäämeäe pealset osa tegelikult oma töödest ja olen alati hingepõhjani tänulik neile klientidele, kes lubavad endast pilte näidata.

Ja kuna me olime promenaadi ääres pildistamas siis mõned üksikud inimesed ikka mööda liikusid ja siis läks kaks kutti rulluiskudega mööda ja jõudsid korra pilgu meie poole visata ja üks ütles teisele: " Ohh kui äge". 

:D Aga hiljem kui olen teiste tööd jõudnud ära teha siis töötlen juurde ja näitan sealt teile ka veidi rohkem pilte.