Milline kuulus näitleja sinust välja koorub? Pildistasime tolle kaunitariga portreesid ning enamus aega vaatas läbi kaamerasilma mulle endale vastu Winona Ryder ja kui ma töötlema hakkasin siis osade piltide peal oli tal sarnasus ka Kate Mossiga.

Kas sa ikka tead kui ilus sa oled? Mu loosimiste all on paljud naised kirjutanud, et kuidas tahaks tunda end ka naisena ja naiselikuna ning näha ennast ilusana. Aga ma esitan küsimuse, miks sa seda siis ei tee? Kõik seisneb tegelikult meie endi tegevuse või tegevusetuse taga. Kasvatame lapsi, hoiame kodu ja pere, käime tööl ning tihti unustame endeid selles elumöllus ära lükates kõik muu esiplaanile ja siis kuskil lõpus alles tuleme me ise. Tihti tuuakse ettekäändeks laused ma ei saa, mul pole aega jne. Aga mis oleks kui võtaks end kätte ja teeks kasvõi pisikesed muudatused enda jaoks. Kui sa oledki kodune titemamma, kes see keelab sul hommikul selga panemast seksikat pesu või kasvõi veidi ilusamat riietust, sättida juuksed ilusasti ja jumala eest kasvõi teha endale silmad pähe, mis endale võib algul tunduda totter, kuid loob tegelikult palju vallatuma oleku. Võib olla laste seljataga korra 10 sekundit üks vallatu pilt endast teha ja mehele saata 😉. Ühtpidi püsitakse oma mugavustsoonis, teistpidi aga tehakse ennast ise maha. Ise tuleb teha oma elu huvitavaks ja põnevaks ning niisama kohapeal istudes ei juhtu mingeid imesid ning kui enda heaks asju ei tee siis tõesti ei saa end ilusana ka näha.

Ma ise alati mõtlen nende naiste lausete peale, kes kirjutavad, et tahaks ka end naiselikuna tunda. Naiselikkus on ka ühtviisi mõtteviis ning ka iseendaga töö tegemine. Enda mõttemaailma lood saa sellega, mida sa iseendale sisestad. Kui sa sisestad koguaeg negatiivseid mõtteid või seda, kes sa pole võrreldes end mingi utoopiaga siis ongi juba kõik valesti. Alustada võiks sellest, kes sa oled ja mis head, ilusat, toredat, seksikat, vallatut, vahvat, sensuaalset, ulakat jne. sinus juba olemas on.

Samuti ei saa üksi fotograaf enamasti (kui ei tehta muidugi räiget Photoshoppi) näidata sind piltidel sellina kes sa pole. Täpselt samamoodi nagu see naine siin piltidel on meil kõigil kaks poolt. Üks on see kodune ja lihtne ning igapäevane pool ja teine on see pool, kus meigime, sätime ja lööme end lille. See lill on olemas meis kõigis, lihtsalt enamasti me ise ei too seda esile. Selleks ei ole vaja tegelikult üldse palju ja mingit hullu meiki selleks ka tegema ei pea. Kui mina saaks siis ma tõesti näitaks teile kõigile kui ilusad te olete ja mis teis tegelikult peitub. Kuigi alati kui ma ükskõik millist naist näen siis automaatselt ma juba näen milline lill seal peitub 😉. Iga naine võib olla supermodell, täpselt nagu see naine piltidel :). Tule, ma näitan sulle ka ;).