Mul on see aasta olnud rekordarv selliseid pulmi, kus kaks inimest, kes on koos juba pikemalt olnud ning kel kõigil on 2-3 last, kes on juba teismelised. Registreermine ja pidu on tehtud ainult endile, ilma uhke peota kõigile teistele ning oluliseks on peetud tähistada endeid kaht. Ka see armas paar soovis enne registreerimist minuga perega pilte teha.


Kuna me ei teadnud oktoobri alguses, et mis ilm on kuna too hetk kiskus juba vaikselt vihmale siis panime esialgu igaks juhuks stuudio kinni ning otsustasime otsustada ka õues pildistamise samal hommikul ilma järgi, et kas saab või ei saa. Seega ilm andis meile too hetk armu ning saime pildistada nii õues kui sees.


Mul on nii hea meel, et minu juurde satuvad üha rohkem inimesi, kes pole kunagi varem fotograafi juures käinud aga julgevad tulla ning proovida oma esimest pildistamist minuga. Samamoodi ka too pruut, kes on ise imekena ja no ma ei saa jätta välja kirjutamata, et ta oli ka arvamusel siiani, et ta on ebafotogeeniline ja pildistamine ei ole tema teema olenemata faktist, et ta polnud päriselt seda kunagi varem proovinud. Rõõm on aga teadmine, kui ta mulle pärast kirjutas: „Suutsid ka hamba verele ajada, et nii ilusate piltide puhul võib teinekordki julguse kokku võtta ning pildistama minna. Aitäh, aitäh, aitäh...Ent.“ Minu arvates on ta piltidel imeline. 


Meigi ja soengu tegi - Heidy Helde https://www.facebook.com/helde1