Mõtle, milline ainulaadne, tähelepanuväärne ja imeline asi on olla Sina! Kõigist maa peale tulnud ja läinud inimestest pole aegade algusest peale ükski neist nagu Sina!

Kellelgi, kes on kunagi elanud või tulemas, pole olnud Sinu võimete, annete, välimuse, pere, sõprade, tuttavate, koormate, kurbuse, õnne ja võimaluste kombinatsiooni.

Kellegi juuksed ei kasva täpselt nii nagu Sinu omad. Kellegi sõrmejäljed pole nagu Sinu omad. Mitte kellegi keha pole samasugune nagu Sinu oma. Kellelgi pole samu salajasi nalju ja perekonnaväljendite kombinatsiooni mis on Sul.

Need vähesed inimesed, kes naeravad kõigi samade asjade üle millele Sinagi, ei aevasta kunagi nii nagu Sina seda teed. Keegi ei palveta täpselt samade murede pärast nagu Sina. Kedagi ei armastata sama kombinatsiooni inimeste järgi, kes Sind armastavad – MITTE KUNAGI!

Mitte keegi varem, mitte keegi hiljem. Oled absoluutselt UNIKAALNE!

Naudi seda ainulaadsust. Sa ei pea teesklema, et tunduda rohkem kellegi teise moodi. Sind pole mõeldud olema kellegi teise moodi. Sa ei pea valetama, et varjata oma osi, mis pole sarnased sellele, mida näed kellegis teises.

Sind on mõeldud olema erinev. Kogu ajaloo vältel ei toimu kellegi meeles, hinges ja vaimus samu asju, mis praegu Sinu omas.

Kui Sind poleks olemas, oleks loomisel auk, ajaloolõhe, inimkonna plaanist midagi puudu.

Väärtusta oma ainulaadsust. See on kingitus, mis antakse ainult Sulle. Naudi seda ja jaga seda!

Keegi ei saa teistega ühendust samamoodi nagu Sina. Keegi ei saa öelda Sinu sõnu. Keegi teine ei saa Sinu tähendust edasi anda. Keegi ei saa teist lohutada nii nagu sina oma lohutust pakud. Keegi ei saa mõista teist inimest nii nagu Sina mõistad.

Keegi ei saa olla Sinu moodi rõõmsameelne ja rõõmus. Keegi ei saa su naeratust naeratada. Keegi teine ei saa Sinu unikaalset mõju teisele inimesele luua.

Jaga oma ainulaadsust. Lase sellel vabalt voolata välja oma pere ja sõprade ning inimeste vahel, kellega kohtud, elades kus iganes Sa elad. See iseendaks olemise kingitus anti Sulle nautimiseks ja jagamiseks. Anna ennast!

Näe seda! Võta vastu! Las see teadmine jääb Sinu sisse! Las see inspireerib Sind! SA OLED AINULAADNE!