Võrratud õhtud ja milline nauding on praeguse soojaga õhtuti pildistada. Tavaliselt käiakse seda sama soojust otsimas lõunapool või teiselpool maakera, kuid nüüd on see koju kätte toodud. Parim aeg Eestis ringi seigelda ning erinevaid põnevaid ettevõtmisi ette võtta ja tunda meie endi loodusest rõõmu.

Eilne õhtu oligi taaskord nii võrratu ja ilus. Kuidagi naljakas on, et ma olen see aasta Rapla ja selle kandi inimeste seas populaarne olnud ja iga nädal sõidab keegi sealt minu juurde pildistama, samas need erinevad inimesed omavahel ei tunne. Aga Keiti on mu lehe jälgija olnud 3 aastat ning nii rõõm on alati, et inimesed, kes on siia minu lehele erinevaid teidpidi jõudnud on siia ka püsima jäänud ning elanud minu teekonnale kaasa ning lõpuks jõuavad ka ise minu juurde kohale 🤗. Ja nii tore on kuulda, et elu esimest korda tullakse fotograafi juurde ning mulle on usaldatud pildistamine. Suvised paaride pildistamised on alati nii toredad.

Eile oli päris hullumeelne pildistamispäev ja tuleb hakkama saada isikliku elu asjade kui pildistamistega. Kuna olin paar päeva punaseid sõstraid korjanud, siis oli vaja need ka talveks mahlasiirupiks teha. Nii ma siis hommikut alustasin - mahla tegemine, siis Tabasallu üht toredat pere pildistama, koju tagasi taas mahla edasi tegema, siis uuesti õhtul pildilolevat paari pildistama ning uuesti koju mahla tegema ning lõpetasin päeva taas öösel. Mahlad said purki ja kogu päeva saagiks 34 purki imemaitsvat siirupit talveks sisse tehtud kui ka inimesed purki püütud 🤗