Kui ta tuppa sisenes, nägi ta temakest istumas voodi äärel, seljaga ukse poole. Alasti, vaatamas välja, omis mõtteis. Akendest kumav õhtuvalgus peegeldamas kehal, luues kontraste. Naise keha oli voolujooneline, seljale kukkumas pikad lokkis kiharad. Nahk aga oli päikese paitusest pruun. Kui ilus ta selles valguses seal istumas paistis. Nagu midagi ebamaiset.


Ta lähenes talle ja naine keeras pea ta poole ning naeratas, kergelt tagasihoidlikult. See naeratus oli tolles hetkes nii võluv. Ta istus temakese kõrvale ja ta uppus mahedasse naise lõhna. Lõhn mis joovastas, olles suvise looduse ja lillede segu, värske, kuid magusate nootidega. See lõi mehel pea sassi.


Ta võttis oma käe ja asetas naise juustesse seljal, tõmmates sõrmedega nendest läbi, kuni sõrmeotsad puudutasid temakese nahka. Nahk, mis oli nii siidine ja mis lõhnas suve järgi. Naine tõmbas puudutuse peale selja nõgusaks ja sulgedes silmad, vaikselt kallutades pea vasakule ja nautides seda hetke ning puudutust. Mehe pehmete sõrmeotste hella mängu oma kehal.

Ta suudles temakese õlga, õrnalt. Mehe pehmed huuled puudutamas seda siidist, päikese poolt hellitatud nahka. Ta libistas õrnalt oma käe, üle selja, naise pihale ja tõmbas ta enda külje vastu. Asetas teise käe naise põlvele ning tundes kuidas erutusevärin naisest läbi käis. Nad olid üksteise lummuses…


Järsku ta võttis ja haaras naise sülle, oma tugevate kätega, naist kindlalt hoides, tõustes voodist üles. Need tugevad mehe käed, mis pakkusid tol hetkel hoitust ja kindlust, joovastasid naist. Mees võttis ja suudles oma magusalt pehmete huultega naist ja asetas temakese vaikselt voodi keskele.


Ta istus naise kõrvale, asetades õrnalt oma käe naise põlvele. Naine naeratas talle malbelt ja sules silmad, olles valmis olema mehe päralt. Mees vaatas naist ja tõmbas õrnalt, mööda seda siidist nahka käega põlvest ülespoole. Mehele meeldis teda vaadata, tema keha kumerusi ja need pehmed rinnad, mis kergelt pikali olles küljele vajusid, olles nii loomulikult ilusad. Mees libistas oma käe, mööda temakese keha üles ja naise keha liikus selle puudutuse all kaasa, tõmmates samal ajal hinge, sügavalt naudingus olles, sisse. Mees kummardas ja suudles naise kõhtu, heites külili naise kõrvale, libistades käe naise rinnale, tundes, kuidas temakese rinnus, süda, erutusest taob…


Siit edasi läheb teie endi fantaasia, ehk murrame seekord sedasi nädala selgroogu…


Ja seda kirjutades mõtlen omaette, et koolist sain kunagi kaasa teadmise, et ma ei oska üldse kirjutada ja mu sisud ja tekstid ning mõttekäigud pole kirjandites huvitavad... Ei tea miks sa siia lõpuni lugesid.


Midagi teile kahele:

Pulm: https://www.kadripurje.com/pulm/

Paarid: https://www.kadripurje.com/paarid/

Buduaar: https://www.kadripurje.com/buduaar/