Ikka me naistega aegajalt räägime, et mille jaoks need pildid on, et lisaks iseenese tunnetamisele ja nägemisele on need ka võimas tööriist suhetes ning on naisi, kes ei oska selle peale tullagi ega nii mõelda.

Kui rääkida sellest, et mehed on visuaalsed ja see ei tähenda nüüd seda, et naine peab olema tipptasemel modellivälimusega tibi. Visuaalne pool tähendab ka seda kuidas sa paned tööle oma välimise oleku ning ka sisemise, mille komponendid on lihtsalt hoolitsetud välimusele veel enesekindlus, mänguoskus, flirtimine, lugupidamine iseenda suhtes jm. Kui naine igapäevaselt mehele undab kui kole ja paks ja ülekaalus ta välja näeb, käitub iseendaga destruktiivselt ning ennast vihkavalt ja räägib koguaeg oma kilodest ja negatiivselt oma minapildist siis ilmselgelt on see asi mis hakkab tapma ka mehe ihaldavat pilku naise osas, sest naine hakkab seda ise tapma ning meest endas ise ära tõukama. Ja ilmselgelt kui tuleb kuskilt keegi, kes need võlud oma kasuks tööle paneb ja vaatad pealt kuidas mees läinud ongi siis sinu meest ei võtnud ära teine naine, vaid sa ise lükkasid ta teise käte vahele, jättes oma suhte ise unarusse sest minapilt peegeldab tagasi ka suhetes. Ehk tihti tuleb ka otsida viga iseendast ning suhetes ei ole kunagi asi ühepoolne.

Inimesed on ikka laisad ja enamasti ei viitsita partnerlussuhtes üksteisele tähelepanu pöörata ning lihtsalt eksisteeritakse koos, sest noh põnevus ju ihalus on ju läinud ning ei viitsita seda ka suhtesse tagasi tuua, sest teine tundub ju nii harjumuspärane ja tavaline. Kui naised minu juures käivad siis ma kuulen ikka, et mis mõtted piltidega on. Kuulen ka, et naised käivad pildistamas siis osad kutsuvad mehe endaga koos pilte valima (tihti lastakse kallutada end ka mehe arvamusest selle asemel, et tunnetada iseennast südamega enda järgi piltidel) või kutsuvad mehe kohe pilte vaatama, mis on korra tolles hetkes tore ja järgmisest päevast on kogu huvi ja põnevus kadunud. Aga mida teevad targemad naised, need, kes tahavad oma suhtesse taas värskust ja särtsu tuua ning panna meest end ihkama või parandada oma suhet viies ta taas teisele lähedasemale tasemele?

Suhe ju muutub ka iseenda mõtlemisest ning sellesse panustamisest. Ma ju kuulen ikka naistelt tagasiside ja need naised, kes on pannud pildid enda jaoks tööle on kirjutanud, et kadunud särts on taas tagasi toodud ja see mis oli unustatud on taas tagasi ning ollakse lähedasemad kui varem ning mees vaatab mind taas selle pilguga nagu suhte alguses. Buduaaripildid on tööriist ja mänguasi ning parem on need ju ka enda jaoks tööle panna, mis tähendab need pildid on mängimiseks kasvõi kõige ootamatutel hetkedel, kui mees koosolekul on ja sa saadad talle kelmika sõnumiga ühe buduaaripiltidest (mida ta sinust ilmselgelt varem näinud ei ole sest sa pole talle kohe kõike pilte kohe ära näidanud) ning sõnumi lõppu paned, et kallis ootan sind koju või ootan õhtut või kui julgem oled siis kirjutad veidi siivutumalt mida sa temaga praegune hetk teha tahad või mis sa tahad, et tema sinuga teeks. Ja veel parem kui sa ootad teda õhtul kodus samas pesus mis pildil. Ja uskuge mind kui mehe näol ei ole tegu nartsissistiga või egomanjakiga siis talle läheb selline mäng vägagi korda ning ta hakkab sind tähele panema ning tuleb mänguga kaasa. Ja loomulikult kõige selle juures hakkab asi pihta sinu enda suhtumisest iseendasse.

Minu sessioonil saab naine 25 pilti endale ise valida ning see on päris ilus number, et nende piltidega mitmeid kuid mängida ning suhet värskendada või hoopis teha endale 25 päeva väljakutse ja saata iga päev mehele üks pilt mõne sõnumiga. Mäletate kirjutasin sellest 30 päeva väljakutsest kirjutada partnerile mida sa temas hindad või näed siis sama võib ju teha kasvõi 25 päeva järjest koos oma piltidega või kes julgem on siis teeb väljakutse 25 päeva nende seksikamate soovidega. Mul on kliendid, kes on nii teinud, et mees on olnud perest eemal tööl ning nädalaid enne kojutulekut saatnud iga päev mehele ühe pildi endast ja mulle on viisakalt kirjutatud, et mees ei jõudnud kojutulekut pea äragi oodata. Ja kui palju elevust, naeru ja head tunnet nende piltidega mängimine suhtesse kaasa toob. Suhte tugevus seisneb selles kui palju sa ise sellesse panustad ja mitte midagi ei ole iseenesest mõistetav. Märgatavaks ja ihaldatavaks tuleb ka ennast ise teha ja ei saa koguaeg loota, et teine peab märkama. Seega sinu enda taga seisab kuidas sa oskad elu nautida ning asju enda jaoks tööle panna või meest taas enda suhtesse panustama tagasi tuua.

Kuigi suuremas osas teevad naised esmases järjekorras buduaari pilte iseendale siis on naisi, kes ühendavad asjad, et iseendale pildid aga ka mehele sünnipäevaks või jõuludeks üks üllatuskink iseenda pildi näol, mis on näiteks suurelt seinale panekuks välja lastud ning ülejäänud pildid jäävad mängimiseks.

Pilt sellest loost siit: https://www.kadripurje.com/blogi/loomulikud-rinnad/

Minu buduaarigalerii ka siin: https://www.kadripurje.com/buduaar/