Assa raks! Täitsa minu ehtne reaktsioon kui naine peale esimest riietega pildistamise poolt riided alla lasi ning sessiooni ajal ütles, et ta on sünnitanud kolm last, kellest vanim on paari aasta pärast ise juba täiskasvanud. Ja täitsa ausalt, ma ei saanud pildistamise ajal mitte kuidagi olla vaatamata neid rindu, mida piltidegi järgi aru saada on ja ütlesin, et ilu tuleb ikka ka teistele näidata. Ja mul on nii hea meel ja olen tänulik, et lubati seda ka teiega jagada 😍. Minu rõõm on olla ikka buduaarifotograaf ja pildistada naise keha ning seda ilu ka teile näidata.

Naised, kes te juba olete pildistamas käinud, laske ikka suuremalt oma magamistoa seinale mõni pilt välja ja saate veel suurema emotsiooni iseenda pildist ning mis on iga päev ärgates ja magama minnes silme ees meeldetuletusena, et te olete kõik ilusad ja seksikad. Iseenda nägemine ja motiveerimine kulub igasse päeva ära ning oma keha aktsepteerimine sellisena nagu ta on 🤗

Buduaaripildid on ilus kingitus iseendale või kallimale. Samuti ei pea buduaarifotod olema alati pesus vaid seal on võimalik mängida erinevate riietega.