Nii fantastiline on luua mõne paariga ajalugu läbi aastate. Noored on vahepeal uue päris oma pesa endale soestanud ja nii ägedate värvidega selle sisustanud ning tundsin pildistamise ajal rõõmu, kui ilus kodu neil on. Ja toredaim asi oli veel see, et neil olid beebipeost jäänud roosad õhupallid, mis olid täpselt nagu ette nähtud sisustuselement. Arvutasin kokku, et see oli meil neljas pildistamine, nüüd juba järgmise eluetapi eel, mil liitumas on perega ka pisike printsess. Nüüd jään ootama juba uue ilmakodanikuga kohtumist.


Kuna nendega paari buduaaril oli tookord kitarr ning jõime kakaod siis mõtlesin, et jube tore oleks luua traditsiooni nende elementidega. Kitarri neil enam käepärast võtta polnud siis hommikul võtsin sõna otses mõttes oma lapse käte vahelt selle ära endaga pildistamisele kaasa, öeldes, et mul on nüüd seda endal paarik tunniks vaja, et pilti teha. Vaeseid rüütleid sai ka eelmine kord tehtud aga seekord ette ei võtnud aga võtame siis kui laps neid süüa võib ja teeme ühe kakao ja vaeste rüütlite sessiooni taas. Aga kakao saime vahukommidega tehtud ja veidi seda mõnusat meeleolu nendega sisse toodud.


Piltide tegemise ajast endast on tähtajani jäänud ainult 10 päeva aga enne sessiooni kirjutas mulle, et ta on juba nii suur, nii nagu paljud rasedad mõtlevad. Kohale läksin ja nagu ikka minu jaoks nii pisike. Olen enda jaoks avastanud, et mulle meeldib 8-9 kuu beebiootajaid pildistada, sest siis on ka ilusat ümarat kõhtu. Viimase kuude eelis on see, et siis saab istuma panna ning ka kõht jääb ilusasti näha. Vahest kui mõni beebikõhuga tuleb 6-7 kuu pealt siis kõht on nii väike, et istuma pannes seda praktiliselt nähagi pole. See on see enda jaoks tunne, et ma olen hiiglama suur, kuid teised ei saa seda üldse niimoodi vaadates aru.


Mulle ikka nii meeldib kodudes pildistada, ükskõik millist sessiooni. Kodu on alati inimese jaoks kõige mugavam ja omasem keskkond, kus inimene tunneb ennast vabalt. Ja muidugi on siis ka käepärast garderoob, et jooksvalt vaadata ja mõelda, mis riietust kasutada võiks. Kodude eelis on ka lemmikloomade teema, kus loomad on rohkem harjunud kui kuskil mujal. neil oli üliarmas mingi ime jänku. Käitub nagu teenitud kass-koer, elab vabalt kogu elamises. Segadust ega mustust ei tekita ning ilusasti käib oma potil ning ängib mänguasjadega ja pallidega.


Tore on meenutada ka neid sessioone varasemalt, mis pildistanud oleme:

  1. Tallinna jõuluturg nagu muinasjutt
  2. Fotosessioon sinu kodus