Mul ei jää muud üle, kui pean ikka teiega ka jagama üht minu eilset kliendilugu, pilti ning tükikest Hiltoni päevast, kuigi vaikselt peaks hakkama üle minema suveperioodil muudele piltidele, et te ikka pere, pulma, portree ja muid pilte ka mu juurde tegema tuleks 🤗. Kliente oli eile mitmeid, et kui esimene naisterahvas ütles, et keegi ütles, energiline nagu Anu Saagim siis toda pildiolevat naist Hiltonis all pingil liftide juures istudes oodates läksid liftiuksed lahti ja astuski sealt päriselt välja Anu Saagim, kes oli vastu võtmas mingit naisterahvast, kes seal enne teda kergelt segaduses oli kuhu ta minema peab ning kohtudes rääkis Anu, et tema hommikusöögi külalised… jm. Omaette mõttes hakkasin ma naerma, et päris hea kokkusattumus, et mu eelnev pildistatav ehk oligi Saagim ja ma ei saanud enne aru kui ta liftiga alla tuli 😃. Ja siis kui nad omavahel olid üksteist leidnud ja avastanud ning astusid just hetkel lifti, kui minu suunas tuli suurel sammul leekiva punase peaga laialt naeratav naisterahvas. Selline enegiapomm ja rõõmus naine, kes ainult säras nagu päike. Igatahes oli eile see kummaline päev, kus naised olid päriselt Duracell patareidega, teate küll nagu need jänesed 😃.

Jõuame siis rõõmsalt rääkides tuppa kui ta veel sahmib lahti oma asju ning keerates järsku minu poole ning öeldes: „ Minuga võib kõike teha. Igast pöörast ja piire mul pole“ ning tõmbas välja lateksi 🙈. Mul oli nii, et assaraks ongi selline naine olemas või? No ja see pole veel kõik, vanus lähenemas peagi sinna viiega algavale numbrile ning sünnitanud kolm last, lisaks naine, kes ütleb, et on rahul iseendaga ja no vaadake mis seljatagune vaade, millest tal endalgi aimugi polnud. Kuidagi naljakas, kuna eilsed naised olid kõik rahul iseendaga, kõik sünnitanud kolm last ja ma nii harva kuulen seda, et naised ütlevad, et armastan end sellisena nagu olen ja ma olen ilus. Ma peaks vist seinale XXX risti tegema, sest olin sattunud kuhugi naiste paradiisi 😊. Sain võimaluse katsetada ja proovida pildistada huvitavaid poose ja nii naljakas, et voodi jäi meil pea puutumata ning seal sai lõpus mõned pildid ainult tehtud aga lauad, toolid ja toanurgad olid teema. Ja nii palju sukkasid pole ma veel ühelgi teisel naisel kaasas näinud 😃. Aga ärge nüüd laske end fantaasial ära kanda, kõik jäi ikka viisakuse piiridesse 🙈.

See eilne oli nii positiivne laks, et ongi olemas naisi, kes ütlevad, et nad on rahul iseendaga, oma töös ma kuulen seda jube harva. Minu jaoks on elus suurem osa asju ja mõtteid meie endi vabatahtlik valik. Naise enda vaba valik on kas ennast armastada ja näha plusse või ennast maha teha ning näha miinuseid. Nagu see, et on klaas pooltäis või on klaas pooltühi. Kõik mis meiega toimub on meie endi valikute tulem ning ise me loome oma elu selliseks nagu ta on. Mäletan, et ühe loosimise all keegi kirjutas taas, et ei näe endas ilusat naist ning ma kirjutasin midagi seal vastuseks, millele sain vastuse, et oleks see siis nii lihtne, leides kohe ettekäände miks midagi ei saa. Aga kes ütleb, et ennast armastada ei ole lihtne, kes ütleb, et sa pole ilus, kes ütleb, et sa oled kole, kes ütleb, et sa oled paks, kes ütleb, et sina pole väärt, kes teeb sind maha, kes loob sinu sees negatiivseid mõttemustreid, kes võrdleb ennast teistega, kes tahab ennast tõestada teistele, kes haletseb iseennast, kes viskab pilgu peeglisse ja kellele vaatab sealt vastu hinnangut andev naine. Kõike enamasti ainult SINA ISE. Ka mõtlemine on valik, sina ise valid oma mõtted, kuid mõtteid on võimalik suunata ja muuta, täpselt samuti oma käitumist. Võta haara oma „mõtteussist“ kinni ja küsi endalt, miks sa nii mõtled ja miks sa nii endale teed ning muuda ise oma mõtted ära. Mittekeegi teine ei saa sulle anda rahulolu ega armastust, sest see tuleb ainult sinu enda seest ning vahel tuleb teha endaga tööd, et see üles leida. Virisemine, ettekäänete toomine ja teiste ning iseenda süüdistamine ei vii kedagi kuhugi. Üks suurem naine ütles mulle sõnad, et temaga hakkasid muutused toimuma alles siis kui tema ise muutis oma mõtlemist. Ära ole augus vaid roni sealt välja. Siinkohal võib küsida küsimuse: „Aga mida sa oled ise ette võtnud selleks, et ennast armastada?“ Ilmselt vastata võib ka lihtsalt: “Mitte midagi“. Aeg oleks nüüd kohe praegu elama hakata ennast armastades. See on sinu vaba valik!