New York, New York here I come. Viibin oktoobri eelviimasel nädalal sealses suurlinnas ning saan võtta juurde veel mõne ägeda pildistamise. Seega kui sina elad seal või sul on seal tuttavaid, siis aita levitada sõna nendeni 🤗. Ja nii naljakas kokkusattumus kui see ka pole on Mia inimene, kes elabki ise poolenisti Eestis ja poolenisti New York’is.

Facebooki oma lehele panin video, mis koosneb tegelikult kahest osast ning näitan esimesena teile õues toimunud sessiooni poolt mille pildistasime Rotermanni kvartalis. Tihti on inimestel raske valida stuudio või õuepiltide vahel aga alati on võimalik ühendada kaks – tund õues ja tund sees pildistamist. Teist osa stuudiost näitan ma teile järgmisel nädalal.

Aga vaadake neid ruudulisi pükse. Nii kui ma neid Mial kaasas nägin oli mul selge, et nendega ma pilti teha tahan. Ma ise kannan ruudulisi kolmveerand pükse, mis on mu kõige lemmikumad ja minuarust naiste seljas on need lihtsalt nii seksikad, eriti kui nad keerata kolmveerandiks ja jalga panna kõrge tikkonts. Minu jaoks on see ajatu seksikus.

Aga nüüd sügise poole juba, kui ilmad juba veidi jahedamad ning linnatänavad ei ole enam nii saginat täis ja üle rahvastatud on tänavaetel ja kohvikutes pildistamine nii mõnus. Riidekapist ka tulevad huvitavad suve lõpu-sügise riided ja kampsunid välja, mis annavad piltidele oma omapära ja erilisuse. Paar kuud saab veel rahulikult õues pilti teha ning kui veel värvilised sügismantlid sallidega tulevad on need pildistamist väärt. Seega tulge veel õue julgelt pildistama.