Mis saaks ilusam olla kui naturaalne naine. See unikaalsus, mida iga naine endas kannab, on võrratu. Julgus olla, mängida, tunda iseolemist. Ilma varjamata ja peitmata. Iseenese aususes. Olla mitte kellegi sarnane, vaid Sina oled Sina.


Tänapäeva tõeline väljakutse on võtta ennast vastu sellisena nagu sina oled. Armastada ja aktsepteerida iseennast. Igale naisele on antud oma vägi, iseolemise vägi. See vägi mis annab tiivad ja tõstab sind lendu ning muudab sind võitmatuks. Aga see vägi tuleb omaks võtta läbi aususe iseenda vastu. Ennast varjates, peites, maha surudes ei saa sa kunagi õitseda. Aga sa oled loodud kõige ilusamaks ja unikaalsemaks lilleks. Pole teist sinu sarnast. Nii nagu looduses pole päriselt samasugune ükski lill ega puu, samamoodi pole ka ükski naine. Lille eesmärk on särada, tema eesmärk ei ole võistelda ja võrrelda end teistega. Tema lihtsalt on säramas oma ilus.


Ennast omaks võttes sellena, kes me oleme, on vabadus. Vabadus olla ja hingata. Naturaalne ilu annab võimu ning see hakkab pihta ka seestpoolt. See ei hakka pihta ainult väliselt pinnalt, vaid kuskil palju sügavamalt sisemusest. Hingepõhjast.


Kui sa ei tunne ennast ilusana siis see ei ole seotud sellega, et sa pole ilus vaid sellega, et sul on madal enesehinnang. Aga kõige ilusam asi mida üks naine kanda võib on enesekindlus. Ennast tuleb õppida hindama. Võttes omaks oma naturaalse ilu on osa selles, et sa jääd ausaks iseenda vastu. Ja kui sa õpid ennast aktsepteerima oma olemuses võid sa vallutada kogu maailma. Positiivne energia sinus toimib nagu magnet ja tõmbab su elus ka positiivset ligi.


Kõige lihtsam reegel elus on, et seni kuni me ei armasta iseennast täielikult seni ei armasta me täielikult ka teisi ja samas ei saa ka oodata täielikku armastust teistelt. Kui sa tahad, et maailm oleks ilusam, positiivsem ja ausam koht kus elada siis see hakkab pihta sinust endast ja sellest, et sa oled parim versioon iseendast, mis sa olla saad. Ja mis peamine, sa väärid seda ausust iseenda vastu.


Mulle meeldivad need naturaalse naise sessioonid, kui naine lubab endal olla. Olla ilma meigita ja aus iseendana. Selles on meeletu võlu ja vägi.