Mul on südamest nii hea meel, et ma saan sellest sessioonist teile näidata üht oma kõige lemmikumat pilti. Ma olen ise seda pilti vaadanud ilmselt oma 30 korda kui mitte isegi rohkem, sest see pilt on minu jaoks võrratu täpselt selle naisega siin pildil, sellisena nagu ta on. Täiuslik pilt täiusliku naisega oma keha ja oma kumerustega. Kui sa mu lehel siin oled ja seda pilti näed ja pead seda pilti ning naist siin ilusaks, naiselikuks ja see tegelikult ka päriselt meeldib, siis pane pildile like. Ka need inimesed, kes seda muidu mittekunagi ei tee aga ma tahan ise näha ja näidata, et päris naised on väärt olema enesekindlad oma kehas ja armastama ennast sellisena nagu me loodud oleme ning ühiskond suudab vastu võtta ka sellist ilu ja olla toetav. Ma mittekunagi oma pilte ise ei like aga see on see koht kus ma seda ka ise teen, seistes naiste eest olla sellised nagu keegi loodud on. Kes ühineb?

Naine vaata peeglisse ja õpi ennast armastama sellisena nagu sa oled. Ei ole olemas sellist asja nagu ideaalne keha vaid on olemas keha sellisena nagu ta on, olenemata sellest mida keegi oma kehaga ja kuidas teeb. Mittekeegi ei pea vastama kellegi ootustele või ühiskonna ootustele mingist ideaalse naise kujutelmast või vastama kõik ühe vitsaga löödud ajakirja kaantel drastiliselt muudetud naiste kehadele. Me ei saa kõik muuta oma rindasid ideaalseteks kunstrindadeks, me ei saa kõik olla imepeenikesed ja kui igav oleks maailm, kui kõik naised näeksid välja nagu ideaalsed barbied või seksnukud. Jah, oluline on tõesti hoolitsetud naine, samas olles loomulik naine. Ilmselt on mind muutnud kõikides eri naistes, läbi oma piltide, võrratut ilu nägema minu pidev töö ja pildistamine ning suuta näha igas naises ilu, sest tegelikult olen ma arvamusel, et fotograaf pildistab inimest sellisena nagu ta ise teda näeb ja tulemus ongi see kuidas inimene pildil on.

Kallis naine, ära unusta ennast nautimast ja endale aegajalt midagi toredat lubamast, kasvõi uus ilus seksikas pesu, olenemata, mis suurust sa kannad. Kui sa hommikul tööle lähed ja oma teiste riiete alla midagi niivõrd ilusat ja seksikat paned, siis käid sa ringi hea tundega, et midagi on täna sinu juures erilist ja enesekindlust tõstab see ka. No ja keegi ei keela mängida oma peas mõttega, et kui mõni tore meeskolleeg vastu tuleb, et kui ta näeks su ülariiete alla või töö koosolek on nii igav, siis tuleta mu seda tekstikohta meelde ja mõtle miskit vallatut oma peas välja 😉. Mehed aga ärge teie unustage oma naist toetamast ning ütlemast talle kui ilus ta sinu jaoks on ning sedagi mida sa tema juures seksikaks pead või võta just praegu seda teksti lugedes oma telefon ja paar minutit aega ja saada talle telefoni enda sõnum (mitte igapäevane a la messengeri vestlus), mis sulle ta välimuse juures meeldib ning mida sa jumaldad. Uskuge mind, õhtul kodus ootab õnnelik naine. Suur osa teist meestest ilmselt pole seda oma naisele varem teinud 😊. Naised aga ärge unustage mehega mängimast ja talle saatmast mõni vallatu teade oma uuest seksikast seljas olevast pesust või hommikul tehke kodus salaja sellega üks vallatu pilt, mis päeval talle saata 😉. Kui paljud teist naised on seda teinud? Nautige ennast ja oma kallimat ning muutke elu põnevamaks.

Naised tundke elust rõõmu ja lubage ennast oma mõtetega lõbustada, selle asemel, et koguaeg muretseda või kellelegi teisele midagi tõestada. Elage enda jaoks, mitte teiste jaoks. Ära unusta peeglisse vaadates endas nägema vigu, vaid õpi leidma enda kehas kohti, mis sulle meeldivad ehk tee enda mõttemaailmaga tööd. Nagu jaanuaris kirjutasin seisa alasti peegli ette ja leia endast kohad, mis sulle meeldivad, leia see paar minutit iga päev enne riidesse panekut või magama minnes. Väljaspoolt ei saa keegi sulle midagi anda ega muuta, vaid kõik hakkab pihta sinu enda seest. Kui tunned, et tahad midagi paremini siis võta kätte ja tee paremini.

Toetagem olema naisi sellistena nagu nad on ja mitte peitma ja häbenema ennast sellena, kes nad ei ole. Enesekindlus on seksikas. Ole SINA ja ole EHTNE. OLE ISEENDA LEMMIKNAINE!

Aitäh kõigile naistele, kes te julgete minu juurde pildistama tulla ja ennast näidata sellisena nagu te olete ning mind usaldate. Ja teate kui hea meel mul on alati, kui naised mulle aegajalt kasvõi salaja siin sõnumitesse kirjutate või kliendid, kes sessioone broneerivad ja kirjutavad, et nad jälgivad, loevad ja ütlevad vahest esimest korda mulle kirjutades nii toerdasti. Olen tänulik 

.