Ma imetlen naisi, kes on kehapositiivse suhtumisega ning aktsepteerivad ennast sellena kes nad on, olenemata oma suurusest. Nende hoiak on – So What / Ja mis siis. Nad ei võrdle, nad ei tee ennast maha ega räägi destruktiivselt enda kohta teistele, mis neil koguaeg midagi viga on või midagi häda. Võrdlemine teistega ei saa määrata seda, kes me ise oleme. See mis on meis teistmoodi, on see, mis muudab meid unikaalseks. Kas ülipeenike naine on siis parem kui vormidega naine, kelle kehal on rohkem pehmust, seksikust, sensuaalsust? Minuarust sellel pildil oleva naise tagurpidi sixpack on naiselik ja see pilt ja vaade on üliseks temale endale omasel moel. Puhas naturaalne ilu ning julgus olla see kes ta päriselt on, ilma muutmata ja ilustamata. Ilus metshaldjas!

Ma ikka ja jälle loen siin aegajalt lauseid mida keegi naine kirjutab, et oleks see siis nii kerge ennast aktsepteerida. Aga kes üldse ütles, et see on raske? Ise me kujundame oma suhtumise ja omad arusaamad ning võtame mingid hoiakud. Keegi teine seda meie eest ei tee, me teeme seda ise. Me oleme need, kes me oleme ja milliseks meid on loodud aga hoiakutes saame me ise väga palju ära teha. Positiivse minapildi loomine on meie endi teha. Mõtled sa üldse selle peale, kas sinus kehas on midagi mida sa imetled või hoopis igapäevaselt teed iseendale ennast maha, visates põlgliku pilgu peeglisse?

Paratamatult me naised muutume ajas – olles laps, nooruk, naine, last kandev naine, sünnitanud naine. Keha kasvab ja muutub ajas. Nii paljud naised tahavad jääda plikadeks oma kehadega, need mis neil olid enne laste saamist. Samas laste saamine muudab enamasti keha naiselikumaks ning tuleb tänulik olla oma kehale, mis on lapsi ilmale toonud, neid kandnud ning laste saamine meid vorminud. Kas sina teed oma kehale mõttes pai, et ta on sinuga koos sellise tee maha käinud? Oled sa talle öelnud, et sa oled tänulik, et ta sind endas kandnud on ja aidanud sind oma teekonnal liikuda? Sinu keha on sinu tempel, mis vajab armastust ja hoolt.

Aga mõned naised on kihvtid, kes mõtlevad karbist väljapoole, et kuidas teha teoks oma unistust buduaaripiltide näol ning motiveerida iseendaga tegelemist. Kuidas sina oma unistuste poole liigud ja mida sa selleks ette võtad, selle asemele et mõelda stiilis ma ei saa vaid mida saan ma ise selleks ära teha? Minuga võttis ühendust hiljuti üks naisterahvas, et soovib minuga teha buduaarisessiooni ning ta soovib luua enda jaoks konkreetse motivatsioonipaketi, et tal ei tekiks taganemise ja ümbermõtlemise võimalust ning mis paneks teda ennast iseendaga tegelema ja tööle. Hiljuti last kandnud naine avaldas soovi minuga pildistada poole aasta pärast jaanuaris, kuid sooviga maksta 5 kuud iga kuu ühe osa summast, et kui ta pildistama tuleb on tal makse kuude peale ilusasti laiali jaotatud ning pildistamise ajaks tehtud ning unustatud. Samuti on tal sellega siht silme ees, et tegeleda oma kehaga, et buduaarisessiooniks beebikilod kaotada ning endine vorm taastada. Kas pole tore motivatsioonipakett iseendale? Elus on alati kõik võimalik kui väga tahta, lihtsalt ennast tuleb sealt mugavustsoonist välja ajada ning eituse asmel karjuda elule JAAAAAA, MA TAHAN SEDA KÕIKE SAADA JA KOGEDA!!!