Käes on see aeg aastast kui saab õues seda imelist loodust pildistada. :)


Ma vaatan ise koguaeg naisi ja nende kehasid läbi oma töö ja taban end ikka mõttelt, et buduaaripiltide eesmärk ei ole minu tööde puhul näidata seksikust, erootilisust või pornograafiat. Naise keha on midagi palju rohkemat oma naturaalses ilus kui tembeldeda seda seksobjektiks või üritada vägisi näidata midagi, mida naine oma loomuselt ei ole.


Naine keha on ilu, sensuaalsus, naiselikkus, õrnus, hellus, armastus, puudutus ja ka loomulikkus. Ta kätkeb enda sees nii palju enamat ja sügavamat. See keha, mis meile on antud, et hoida ise seda oma hinge templina. Iga keha on erinev ja meile on antud teekond sellega kõndida, seda avastada ja ka kasutada ning ka aktsepteerida.


Elu loob meile illusiooni sellest, mis on ideaalne keha, mida me endale tahaksime. Ühiskond toidab seda, et meil tekiks koguaeg naisena tunne, et meil on millestki puudu ja me pole iseendana piisavalt ilusad, et me tarbiks rohkem kõiki neid ilutooteid ja lisasid mida saame endale juurde panna, sest see on üks maailma suurimaid ärisid. Et me vaataks teisi, kuidas tema on täiuslik ja tunneks ennast puudulikuna.


Ka mina ei saa oma tööga ühelegi naisele juurde anda midagi, millest ta ühiskonna poolt illusioonina looduna puudust tunneb aga ma saan näidata seda reaalsust, mis ta päriselt on ja kuidas teised teda näevad. Seda kuidas mina teist naist näen ilma neid muutmata. Tihti need pildid löövad naised endeid algul jalust maha, sest neile tundub ebareaalne, et nad tõesti nii ilusad on. Osadel naistel nõuab päriselt iseendaga tööd, et kus on sisse tulnud see viga, et ma ei näinud ennast ilusana aga pilte vaadates ma ju olen tegelikult ilus.


Sama naine, kes pildil ja eile peale pildistamist saatsin talle lihtsad telefonipildid sessioonilt siis kirjutas ka mulle: "Issand, ausalt poleks ever uskunud aga tõesti wow juba nt" ja ma alati mõtlen, et naised on vist pimedad iseenda suhtes ja eitavad nii tugevalt iseennast. Aga kõik on enda teha ja ainult meil endil on võimalik ennast vastu võtta, ennast vaadata ja aktsepteerida. Keegi teine ei saa meid vastu võtta ega me ei saa seda ka kelleltki teiselt oodata kui me iseennast vastu ei võta.


Naised, te olete ilusad isegi kui te ise seda ei tea.