Vahest on nii raske valida mõnest seeriast seda ühte pilti teile siia välja panemiseks, kui neid lemmikpilte on palju. Igale pildile saab panna nime ning selle saab panna rääkima mingit lugu. Praegu oli dilemma, kaks pilti ütlesid mulle oma nimed "tunnetades iseennast" või "tõustes lendu" ja mõlemad on imelised ja valisin esimese aga seda teist ja muid selle seeria pilte näete siit: http://kadripurje.com/paikesepaistega/ Mõlema pildi juurde tekkis mul ka kohe ka sügavamõttelisem lugu aga mõtlesin, et järsku saab neist juttudest ja mõtetest juba liialt ja keegi ei jõua lugeda ja tuleb pausi pidada 

:). Aga enda sees mõeldes oleks need ilusad olnud sest neid pilte suurelt vaadates ja tunnetades kannavad nad endas teatud sügavust ja räägivad oma keelt. Ja tekst oleks selle pildiga hakanud lausega: "Mida sa näed kui sa vaatad enda sisse?".

Vahest piisab ainult ühest ja samas kohast et teha ära kogu pildistamine. Kuidagi see valge kleit selle paadisilla ja paatidega ning lauspäikesega mängib välja ingelliku koosluse. See kleit on mul pildistamisteks ning olen seda kasutanud tegelikult muidu buduaarisessioonidel aga kes tahab, saab sellega minuga pildistama tulla ka portreesessiooni.