Ta kirjutas mulle nii: "Tere Kadri. Jälgin Teie FB blogi juba aastaid, kuid ootasin kui tuleb tunne, et on õige aeg Teie poole pöörduda. Mulle õudsalt meeldivad Teie tööd ja ma tahaksin tegelikult palju koostööd Teiega teha, kui olete nõus. Praegu just tuli aeg kui mina vajan portreed/ametiportreed ja ei tahaks kedagi teist enam paluda. Ma palun vabandust, mu kirjutusoskus eesti keeles on väga halb, ma pigem räägiksin. Kui Teil on lähimal ajal aega järjekorras, hea meelega arutan telefonil mis-kuidas ja millal. Ilusat õhtut Teile! "


Ta helistas mulle ja rääkis, et tahab paari ametiportree pilti. Leppisime siis kokku, et teen talle enne ka meigi ning siis pildistame need paar pilti 15 minutit kuskil. Kui ta kohale tuli siis läks nagu ikka, et pildistasime tund aega millest enamus on rohkem ilupildid mida tuli pealt töötlemist kokku 21 pilti ning millest ta pärast valis välja enda jaoks 4 pilti.


Seda on nii tore vaadata kuidas eesti ja vene temperament naistel on täitsa erinev. Rõõm oli kohtuda naisega, kes oli oma soovides ja olekus nii kindel. Ta teab kes ta on, ta teab mida tahab ja ta teab kuidas tahab. Naine, kes on jõudnud sinna kus ta iseendaga olla tahab. Mulle nii meeldis kui ta rääkis mulle, et miks peab elus koguaeg ootama ja asju edasi lükkama mõttega, et kunagi teen, vaid elada tuleb kohe ja praegu. Ma tahan kohe ja praegu ning ma võtan ette ja teen, edasi pole elu kuhugi lükata. Ja vahva oli kuidas ta kihistas oma jutu juure naerda ja oli rõõmus.


Lisaks rääkis ta mulle, et ta kogub enda jaoks neid hästi pika kontsaga kingi ning näitas mulle telefonis oma kingade kollektsiooni, millega ta samuti soovib pildistada. Ma hakkasin mõtlema, et nende aastate jooksul ma pole eriti Eesti naistelt kuulnudki, et nad midagi enda jaoks koguks või kollektsioneeriks või siis pole lihtsalt jutuks tulnud. Üks Eesti naine on olnud oma suurema kollektsiooni korsettidega, millest ma tean.


Näitasin talle praegu enne postitamist ka postituse üle ja kirjutas nii: "Ja võib veel lisada, et arvatavasti see on meie pika koostöö algus, kuna ma ikkagi kavatsen need tuhvlid ja palju muid pilte teha sinuga."