Minu selle suve esimene armas pruutpaar, kes avas suviste pulmade pildistamiste hooaja. See aasta oli huvitav, kuna koroona, nagu ikka mängib rolli ka pulmade korraldamisel. Kuigi too pruutpaar broneeris aja mulle juba aasta alguse poole siis huvitav asi toimus juuni kuus kui koroona piirangud maha võeti. Paar päeva peale juuni keskel kaotatud piirangute hakkas pulmadele broneerimise tormijooks. Kõigepealt 3 päeva jooksul tehti mulle 4 pulmabroneeringut siis oli üks päev vahet ja tuli ka 5s broneering. Lõppes hetkel asi sellega, et 1,5 kuu jooksul on mul rõõm pildistada 11 pruutpaari, praeguse seisuga 4 tehtud ja 7 pulmapaari veel minna augusti lõpuni. Lisaks kõik need õues üksikud kui paaride buduaarid ning perepildistamised ja olen augusti lõpuni pea täielikult kinni broneeritud.


Minu rõõm on, et ma olen saanud nii suure usalduse osaliseks püüdma paaride nii isiklikku ja olulist ning elu üht tähtsaimat päeva piltidele. See on suur vastutus ja ka suur töö. Mulle meeldib pulmade pildistamine ja on nii huvitav näha kuidas seltskonnad ja inimesed on kõik nii erinevad ning kohtuda nii huvitavate inimestega.


Too pulm toimus päev peale minu sünnipäeva, mis oli üks suve kuumimaid. Alustasime Pärnus Rannahotellis kust suundusime edasi pildistamisele parki. Mul on oma Pärnu kohad, kus on hea pildistada ning ka selle kriiskava suvepäikese eest veidi varju pugeda. Lisaks käisime muuli juurde suunduval laudteel sellel kuumimal päeval ja läbi ime sain pruutpaari püüda piltidele nii nagu seal teisi inimesi polekski, kuigi seal rahvas ikka liikus edasi-tagasi hulgi.


Pärnust edasi tuli suunduda Maria tallu Pärnumaal, kus just oli valmis saanud uus peohoone ning olime seltskonnaga seal teised, kes pidu pidamas. Tee peal ka peatused huvitavates kohtades kus veel mõned ilupildid sai tehtud. Maria talu aga ise pakub nii mõnusaid pildistamise kohti oma vanade taluhoonete näol, mis seal taastatud. Kui käisin kaks päeva varem sealt läbi sattusin omanike endiga kokku ja sain teada, et too talu on kuulunud meespoole perele pikemat aega, mis nüüdseks selliseks kohaks muudetud. Olen sealt mitukümmend aastat mööda sõitnud aga kunagi sellel poolel, kus pidu toimus, käinud polnud. Vanasti oli neil seal teises otsas jõuluvanamaa, kus olime käinud suvisel ajal pannkooki söömas ja loomi vaatamas, kes varasemalt seal olid.