Mul oli eile rõõm pildistada New Yorgis Brooklyni sillal Alexandrat ja Adriani, kes on tegelikult pärit Rumeeniast, kuid nüüd elavad siin. Elus ei pea kõike korraga tegema ning nemad olid otsustanud teha oma pulmad mitmes osas. Esimesena ametlikult registreeriti juunis, pulmad peeti septembris ning pulmapiltide ilupildistamise üks osa toimus eile, kus ka mina pilti tegin.

Kui te olete New Yorgis Brooklyni sillal käinud, siis teate, et tegelikult on see koht rahvast täis ja väga vähe tekib momente, kus on mõni auk, et kedagi läheduses ei ole. Ja sellises kohas pildistada on tegelikult paras ettevõtmine ja takistuste ületamine. Õnneks enamus inimesi on mõistvad ning pildile üritavad mitte tulla ning nagu neist piltidest mis ma teile näitan, on näha, kuidas tegelikult pildistamise ajal rahvas eemal seisma jäi ning ootama, et kiirelt osad võtted tehtud saaks. Lisaks veel päike otse pruutpaarile silma paistmas ning ka autod võre juurest läbi liikumas aga kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab :).

Aga mul siin hotellis näitab kell kaksteist ja teil kodus kell seitse hommikul, seega nautige te pilte ja ma lähen vahepeal ka seitse tundi magan, et homme taas New Yorki edasi vallutada :).