Selle pildi ajalugu kuulub poole aasta tagusesse aega, mis sai alguse jaanuarikuu lõpu poole kui meesterahvas saatis kirja sõnadega: „Soovin kinkida oma elukaaslasele teie poolt tehtava buduaarisessiooni. Oleme omavahel seda arutanud ja te tema üks lemmikfotograafe (oli kaaslaselt saanud mitmed nimed) siis sooviks et teie teda pildistaksite…“.

Meie kohtumine meesterahvaga jäi lumelörtsisesse veebruari esimesse nädalasse Tondi Selveris, et kiirelt üle anda kinkekaart, mis ilmselt (unustasin küsida) läks sõbrapäeva kingituseks. Kiire kohtumine aga muutus hoopis poole tunniseks toredaks vestluseks buduaari fotograafia teemal ning ka kingisaaja suunal ning kuulsin, et kingisaajast abikaasa tegeleb ka ise vaikselt fotograafiaga hobi korras, mis alati tekitab ikka suurema pildistamise ärevuse, kui tead, et inimene ise ka pildistab. Ma nii selgelt mäletan, et ma meesterahvalt küsisin, et miks ta mind valis ning ta ütles, et ta nägi minu üht postitust, et ma pildistan ka veidi suuremaid naisi ning selle põhjal ta lõplikult otsustas, et valib minu, sest ka tema elukaaslane pidavat olema veidi suuremat sorti naisterahvas.

Saabus siis kätte eilne päev, kus pildil olija oli mu Hiltoni pika päeva üks klientidest ja päriselt pikisilmi ootasin juba seda kohtumist, et milline naine minu juurde saabub. Ja saabus selline naine nagu te pildilt näete ning ma ei oska teile sõnades ehk edasi anda seda emotsiooni ja suurt hingelist rõõmu, mida ma enda sees tunnen, kui minu juurde saabuvad naised, kes ei vasta nendele iluajakirjade kaanestaaride mõõdupuule vaid ongi need päris naised oma vormidega ja oma kehaga ning ma saan näidata, et pea igat naist on võimalik pildile püüda ilma Photoshopi kasutamata. See on nii suur tunnustus minu jaoks olla usaldatud naiste seas, kui ka meeste seas, kes oma naisi minu juurde saadavad ning lubada mul neid jäädvustada täpselt selliste naistena nagu nad on, ilma valehäbita, siiralt ja ausalt läbi minu pilgu. Nagu pildil olija mulle ütles, et me naistena vaatame ennast peeglist enamasti ainult otse eest ja me ei oskagi ennast teistmoodi vaadata ja me ei tea millised muudmoodi vaadatuna välja paistame. Me mängisime erinevate riietustega ja nii huvitav on kuidas lihtsatest riietest on võimalik naisest ülimalt seksikas kaunitar välja tuua, mille peale me ise esialgu tullagi ei oska, et vahest kodus võiks ju ka mehe jaoks nii riidesse panna ja selleks seksikuseks on meil kodukapis enamasti kõik vajalik olemas kui osata veidi sättida.

See pilt siin on ühest seeriast, mis ma too hetk tegin aga teile veidi privaatsemana näidatuna ja need pildid olid nii ilusad, seksikad ja naiselikud, et pilte näidates tulid mul endal suurest rõõmust ja tänutundest pisarad silma, et ma saan näidata kui ilus ja seksikas üks naine olla võib olenemata oma mõõtudest. See muidugi on päris naljakas hetk, kui fotograaf kliendi enda asemel ise nii emotsionaalseks muutub aga õnneks juhtub üliharva, kuid tuleb sügavalt hingepõhjast 

😀. Iseenda suhtes oleme me kõige kriitilisemad aga seda me teemegi endale ise, mittekeegi teine, samas kui mehed armastavad oma naisi täpselt sellistena nagu nad on ning nemad näevad seda ilu ja seksikust. Ma tunnen, kuidas ma annan naistele juurde eneseusku-armastust ja suudan nende silmi iseenda suhtes rohkem avada, mis ongi minu töö missioon ja eesmärk. Mina tänan südamest kõiki naisi, kes on leidnud tee minu juurde ning mind usaldanud pildistama ning kes leiavad endas ka üles enesearmastuse ja õpivad ennast ka nägema ilusa ja seksikana just praeguses hetkes sellistena nagu me oleme. Jah samas ma ei tee imesid aga inimesed on suutelised imesid looma iseenda sees. Aitäh Teile!