Naised: Te ei pea kõigega hakkama saama ja kõike tegema. Te ei pea olema super emmed, super koduperenaised, super professionaalid, super tugevad, super naised... Sest kui te keha ja meel üles ütlevad, siis on vähe neid, kes mäletavad, et proovisid olla kõik ühes! Sa ei pea olema kõiges täiuslik oma tervise arvelt.


Paaniliselt täiuslikkust koguaeg püüeldes, muretsedes, paanitsedes, tekitades vabatahtlikult koguaeg kohustusi, liigutakse iseenda rikkumiseni, kus üksmoment, kui saab jaks otsa või juhtub midagi lähisuhtes, kukutakse sügavale auku. Auku, kust välja ronida on hulka keerulisem, kui oli teekond sinna. Sealt välja ronimine, iseenda taas avastamine ja leidmine ning kokku lappimine võtab aastaid aega. Ja mis kasu siis sellest täiuslikkusest on sinu lähedastele, kui oled ka nende jaoks ükspäev täiesti rikkis.


Seega võtke elu vabamalt. Minge kodust välja loodusesse, nautige suve, reisige, tehke sporti, sööge seda mida hing ihkab, tee midagi millest pikalt unistanud oled. Luba endale naudinguid ja hellita ennast. Parandage iseennast ja hoolitsege enda ees. Magage hommikul kauem, pange selga meelepärased riided ja ilusaim pesu. Luba olla endale ka vahest lihtsalt laisk ja mitte midagi teha. Julge olla sina ise, armastada ennast ja öelda vahel ei!! Kõik ainult Sinu enda jaoks!

Lapsed kasvavad suureks ja lahkuvad, mehed ei jää alati kõrvale püsima, töö võib päevapealt kaduda, maja läheb jälle mustaks, umbrohi aias kasvab alati tagasi, kuid oluline on ka teie emotsionaalne tervis ja teist võimalust ei pruugi te kunagi enam saada.


Vajadusel mõtiskle ümber oma tegevused ja kohustused ja loo enda jaoks tasakaal. Maailm ei kuku kokku ja maailmas ei muutu mitte midagi kui sa ei püüa olla igapäevaselt perfektselt täiuslik, eriti hull kui seda üritada olla koguaeg veel teiste jaoks. Luues aga endale aega ja ruumi olla, võib see tuua suuri muutusi iseendas, kui ka sinu jaoks sind ümbritsevas.