Tänase esimese imelise lumise ilmaga on aeg hakata sügist kokku pakkima ja ära saatma ning tere ütlema talvele. Seega on paslik öelda head aega sügis minu kõige ilusama sügisvärvidega pildiseeriaga ühest armsast pulmast, mille pildistasin üles Kadriorus. See aasta oli mul pulmade puhul Kadriorg popp teema ja sai suvel seal lausa 4 pulma seal üles pildistatud lisaks üle Eesti pulmakohtadesse rännates. Ja mitu pulmapidu peale pildistamist jätkus ka sealsamas Mon Repos restoranis. Kahjuks on mul nii kiire olnud, et ma pole jõudnud pulmapilte teile näidata või üldse väga postitusi teha aga loodan peagi jõuda oma pulmaalbumit https://www.kadripurje.com/pulm/ kodulehel ka veidikene täiendada. Igatahes, need kes mu Instagrami jälgivad, näevad alati stoorides pulmadest pilte, mida ma jooksvalt telefoniga kõrvalt napsan.


Tegelikult samal ajal kui teie mõtlete tuleva talve peale siis mina olen juba oma graafikuga järgmises suvehooajas ja suur pulmade broneerimise hooaeg on praegu käes. Kolme päeva jooksul olen saanud lisada 3 pulma juurde oma suvisesse graafikusse. Nii, et kes veel oma pulma fotograafi otsivad siis veel hetkel leidub minu graafikus veel aegu.


See aasta oli nii tore ja rõõm tõdeda fakti, et suur osa pulmapaaridest ei olnud kunagi fotograafi juures käinud ning oli otsustatud mind selles tähtsas ülesandes usaldada. Suur rõõm minu jaoks olla kellelegi esimeseks kogemuseks. Vastutus on suur aga olles inimeste inimene siis kunagi mingeid takistusi pole ja mina tunnen inimestest alati rõõmu. Pruutpaarid ikka vahest murelikult kirjutavad, et me ei oska poseerida ja me ei ole pildistamise tüübid siis minu vastus on ikka, et teie asi on olla pulmas kohal ja ilusad, ülejäänud töö on minu teha, juhendada, suunata ning teha nii, et pildi ka ilusad tulevad. Ütlen kuidas olla ja mida teha ning muretsemiseks põhjust ei ole.


Siin 10 aastat vaikselt oma karjääri pildistamise valdkonnas teinuna oli rõõm tõdeda ka eelmisel nädalal, et elus esimest korda jõudsin ka sinnamaani, et sain päringu ka ühelt toredalt pulmakorraldajalt endalt, et üht pulma pildistada ning needsamad kliendid ka mind endale fotograafiks valisid. Siiani on info suust suhu liikunud klientide endi vahel või siit minu toredad jälgijad on leidnud, et tahavad mind enda pulma pildistama. Igatahes igatpidi rõõm on jõuda inimesteni, kes ka mind ootavad nagu mina ka neid. :)


Ja nagu ikka oma ampluaa osas, et pole ebafotogeenilisi inimesi ja kõiki saab pildistada neile omasel moel. Kuulsin mitmelt peigmehelt, et oh ega mina fotogeeniline ei ole ja ma ei jää kunagi pildile hästi. Ma vahest jooksvalt näitan mõnda pilti pulmas ka pruutpaarile ning tore oli pulma lõpus saada kallistusi peigmeestelt, kes ütlesid, et ma siiani arvasin, et ma ei jää piltidele ilusasti aga sa tõestasid vastupidist, et minust saab ka ilusaid pilte. Mitte pruudid, vaid just peigmehed. Seega enne kui te elus pole fotograafi juures käinud ja kaasa mänginud, ei saa te võtta hoiakut mobiiliga tehtud suvaliste piltide osas, et te pole pildistatavad. Olete küll ja kuidas veel. :)