Vahest on mõned hommikud sellised mõnusa tundega, et ei tahaks üldse voodist üles ajada. Teed silmad lahti ja päike paistab mõnusalt tuppa ja tahaks lihtsalt voodis mõnuleda ning seda hetke nautida. Hetkede nautimine on alati enda teha kuigi tihti me unustame isegi väikeseid asju mis rõõmu valmistavad märgata. Naisena iseenda nägemine ja nautimine ununeb ilmselt ka aegajalt ära kui on vaja tormata tööle, hoolitseda laste eest ja pere eest ning igapäevaste murede alla mattutakse. Millal sa viimati päriselt enda jaoks aja maha võtsid? Aga vahest tuleb see aeg iseenda jaoks maha võtta, et tuletada endale meelde, et ma olen ka väärtuslik. Kasvõi korra aasta lubada endale miskit erilist. Võimalusi nautida ja enda jaoks midagi erilist luua on mustmiljon varianti. Kord aastas lubada endale mõni tõeliselt mõnus reis, spa külastus, šhoppingutuur pesupoodides, hea restorani külastus või kui üheks igapäeva mureks on kokkuhoiupoliitika, siis sellise päikesepaistelise ilmaga minna näiteks kuhugi rabasse matkama, võtta teha kaasa ise uhke piknikumaterjal ning termosega kuum tee ning minna nautida loodust, mis puhastab vaimu. Võtta kaasa priimus ja teha õues looduses lõunasöök ja kui sul seda pole, siis kindlasti leiab kelleltki kasvõi laenata või RMK aladel on piknikukohad, kus pikniku pidamiseks on pärispuud ja saab teha elava lõkke peal süüa. Ja seda ei pea tegema alati koos oma perega, sest vahest on vaja eemalduda ja seda aega eemal olla, et tulla tagasi värskena ja võimalus on minna hoopis sõbranna või sõbrannadega. Samuti võib üksi minna mõnda matkapunti, mida looduses korraldatakse, talvel näiteks räätsadega rabades.

Proovige leida iga päevas enda jaoks see killuke päikest, mis tolles päevas on olnud. Üks lahe nipp leida oma elus positiivset on igal õhtul mõelda päeva peale tagasi või jooksvalt päeval tunnetada ära hetk, mis pani sind naeratama või hästi tundma ning see endale üles kirjutada, oli see midagi mida nägite või kogesite, ütles keegi midagi. Kui kuu aega seda teha ning kuu lõpus seda nimekirja vaadata, siis mõjub nii positiivsena, et tegelikult olete hakanud märkama enda ümber palju rohkem ilu ja võlu ning annab suure energialaengu. Selline üles kirjutamine nõuab distsipliini, kuid positiivse märkamine saab ajapikku harjumuseks ning nende hetkede tuvastamine päevas toob teie naeratusele tol hetkel veel lisavolüümi juurde.

Seega naised, võtke oma elu elamine enda kätesse, rokkige ja nautige naiseks olemist sellisena nagu te ise olete ja lubage endale ennast hellitada ja nautida. Mittekeegi teine sinu elu ei ela ja seda saad sa teha ainult ise.