Kellel on magamistoa aknad nii, et hommikul ärkad ja voodisse ulatuvad päikesekiired paitavad teki alt piiluvaid varbaid? Või ärkad hommikul voodist üles ning ringutad ennast päikesekiirte paistel? Mõnel on aga ehk välja kujunenud oma kindlad rituaalid oma keha ja vaimu eest hoolitsemiseks nagu näiteks alustades hommikuid joogaga. Nädalavahetused päikeseliste ilmadega on nii magus aeg ning üles ärkamisel on hoopis teine maitse juures ning ka pikad hommikud voodis on nii mõnusad. Võtta aega enda jaoks ja vahest lihtsalt olla või hoopis teha midagi erilist iseenda jaoks. Kiire elutempo juures me lihtsalt kipume unustama endeid ja seda, et väikesed erilised asjad võivad anda elule hoopis teistsuguse vürtsi.

Aga päriselt, millal sa teadlikult võtsidki aja iseendale, et nautida midagi oma hingele, kehale ja meelele? Teha nädalavahetuse hommikul midagi teistmoodi ning alustada päeva enda jaoks millegi uuega? Näiteks kui sa pole elu sees proovinud joogat (youtube õpetab, emad saavad ka kasvõi lapsed kaasata, kui pole võimalik tõesti hetke endale leida) ja võtaksid kätte ning tegeleksid veidi sellega peale ärkamist. Võtaksid ette hommikused ilurituaalid naudinguga, tehes ise koduste vahenditega kehakoorija (dr. google aitab) ning dušši all sellega oma keha üle käia ning tunda kui mõnus on keha peale seda. Mõnele sobib aga varajane ärkamine, kus on aega enne pere ärkamist iseendale ning minna näiteks varajasel hommikusele jalutuskäigule-jooksule kui sa pole seda varem teinud. Või kasvõi Instagramist mõnest tervislikust hommikusöögist inspiratsiooni saada ning valmistada endale ka lisaks maitsele, silmaga vaadates, üks gurmee hommikusöök nagu Jamie Oliver ning soovida pildiga sellest oma FB sõpradele naudingurohket nädalavahetust. Või hoopis kaasata oma kallim ning hommikul ärgates lasta sinu eest hoolt kanda ning lasta endale äratuseks üks seljamassaaž kookosõliga teha.

Naised tuletage endale meelde, mis on elu maitse ja peatuge hetkeks, et ka iseendale mõelda ning ennast hellitada. Kutsungi teid üles täna juba ette mõtlema, et mis võiks sellel nädalavahetusel iseenda jaoks teistmoodi teha ning et hommikud hakkaksid eriliselt ning uskuge mind, hinge tuleb teine tunne ning ka esmaspäevaks on energialaeng hoopis teistsugune. Pisikesed asjad loevad ja muutused ning sära ellu saame me ainult ise tuua, kasvõi läbi väikeste sammude.

Imelist nädalavahetuse algust Teile!